caddy in da club

Draugas LV turi regbio klubą, tai važiuoja žaisti į LT, nes čia įdomiau. Cha cha

kauno metelica amzina atilsi, gera regbio aikstele buvo Gerai

Labas rytas. Antra diena nieko nevalgęs, jausmas ne koks. Cha cha

Taupai ant masinos?

Dr Sir Alex Ferguson ??? Cha cha

Ant alaus.

Edai, yra moksliškai įrodyta, kad “mini” pabadavimai teigiamai veikia organizmą. Mini, tai pvz. nevalgyti nuo 17:00 iki kitos dienos 12:00.

Tiesa, to užtenka du kartus per savaitę. Cha cha

Vienam draugui su sveikata zopa buvo, neturėjo ko griebtis, tai ~30dienu obuolius ir vandenį valgė. Kažkaip atsigavo, bet labai nesigilinau kas kaip. Cha cha

Auri, Pilnai sutinku su tavimi žinau, kad tai tiesa. Tiesiog visi su maistu susiję kvapai lenda į nosį, dar pora valandų ir galėsiu atsidaryti šaldytuva. Nors tiesa pasakius alkio nelabai ir jaučiu. Šypsena

Edai, kas buvo? Šypsena

Nestumas gal koks.

Amfetaminas bus kaltas

itariu, kad vienasyk man buvo amfos klube ibere, nes dvi paras nemiegojau ir nevalgiau Cha cha

Tai ką veikei, mylėjaisi? Cha cha

po namus slauziojau, nes dar ir vaidenosi Cha cha nejau net i lauka

Tyrimus Kauno klinikose daro, atsirado susažavėjimas prancūziškais automobiliais.

Nežinau, kaip ten su narkotikais būna (a to jokių aš jų nemėgstu, išskyrus alkoholį), bet kartą esu praeito vakaro sąskaitoje pamatęs 14 ChuckNorisų (tikiu, kad ne visus vienas pats išgėriau). Tai nerimo priepuoliai tęsėsi tris dienas. Cha cha Cha cha

energetinis + stiprus alkoholis stipriai patirpdo smegeneles Cha chair nlb eina nuluzti, tai atsigavimas uztrunka ilgaiiiiiiiii … ;/ max esu 10x double vodka + red bull klube ir dar pries tai apsilimui pavartota buvo…

vienas baisesniu pachmielu buvo po litro baltos ir triju skardu red bull Pavargęstiesa vakaras ilgas ir smagus buvo bbd Cha cha