Buvo Meetas - buvo gerai

pavadinima skaitei Apakęs???

cool butu Cha cha o vieta ir laika visos nuspresim Laimingas kada ji isvaziuoja ir grizta ? turetum Kaune kur likti ???

butinai,draugele Tu mano BučkisBučkisBučkis

laika ir vieta zinosit TaipTaip galesit is uz kampo stebeti,kaip linksminasi "blogos mergaites" Juokiasi

Paderinus gal ir tureciau, bet jei ka gal kuri nors priimtumet??Drovus

labai gerai Gerai

aha butu fainai,kad apsilankytum GirtasBučkis
du viename butu - rulz Flirtas
siulykit data Nekaltas

ir Tu ten nepageidaujamas BlogaiKanda

tema : "Blogos mergaites siaubia Kauna Juokiasi "

[quote] cool butu Cha cha o vieta ir laika visos nuspresim Laimingas kada ji isvaziuoja ir grizta ? turetum Kaune kur likti ???

Paderinus gal ir tureciau, bet jei ka gal kuri nors priimtumet??Drovus

[/quote]

prisiprasei - liksi pas mane NekaltasBučkis

prisiprasei - liksi pas mane NekaltasBučkis

[/quote]

Jei priimsi, tai butinai! TaipApkabinimas

sutarta TaipGerai

cacute ir guodule kada galetumet atvaziuoti ???

Waje kokis meetas… Reix ir mum apsilankyt Šypsena Paimsim pora bangieciu. Pwz. Pilietis, Raraz ir uzlexim biskiuka bangietis palinxmintCha cha Dar su organizatore reik susipazint Juokiasi Zinoma ir labai draugiskai pabendraut Cha cha Labai pasistengsim kazka sumastyt… Ir jusu mergytes nepalikt wienisu, pasirupinsim bangietem… ka jau padarysi Juokiasi

Klausk cacutes kada ji gryzta is Sveicarijos, as kaip nors prisiderinsiu…Angelas

Beje, prisiminiau. Sausio gale as nelabai galiu nes mano laaabai geros drauges gimtadienis . Tai kaip ir didelis balius nusimato. Dalyvauti tiesiog bus butina!Nekaltas

isitrynk galva !!! uzduchintas busi musu meete Juokiasi cia tavo uztareju ir draugu nebus Cha cha taip,kad gali ir nesirodyti … o jei ir uzsuksi - mielai parodysiu kur durys ! … gynejus vesies - nepades Kietas

atvaziuok si penktadieni Cha cha nueisim boulinga ar biliarda pazaisti Laimingas siandien Vyras pakviete … Girtas o paskui i "Combo" … Tūsas wanna ?Flirtas

Oi, zuiki, man su sveikata dabar prastai…Nustebęs Kazi ar iki penktadienio viskas susitvarkys.Nustebęs Kazkoks virusiukas uzpuole, guliu dabar lovytej, gydausi, net i mokslus neinu.Ne Beto jei sveiktalele susitaisytu greiciausiai si savaitgali varom i Vilniu su keliom Moteris ir Vyras, pasitoosint. Tūsas

Jei butu galima ir as noreteuFlirtas Drovus
priimsit pupos?Bučkis