Būsimiesiems studentams info apie stojimą ir ne tik

Issiaiskinau, kad dokumentus reikia itekti iki birzelio 30d. , jei nenori moket 180 lt, nesvarbu kiek specialybiu pasirnktum. O siaip galima iki liepos kazkelintos, bet tada visa suma reik moket. Jei klystu, pataisykit mane.

Cia radau VGTU tinklapy:

Stojamosios studijų įmokos dydis priklauso nuo pageidavimų skaičiaus. Ji yra lygi 50 Lt, jei pareikštas vienas arba du pageidavimai; 120 Lt, jei pareikšta nuo trijų iki šešių pageidavimų; 180 Lt, jei pareikšta septyni ir daugiau pageidavimų. Prašymą pateikus birželio 28 d. - liepos 23 d., nepaisant pageidavimų skaičiaus , mokama 180 Lt stojamoji studijų įmoka.

gal kas studijuojat Utenos kolegijoje kaip ten ar sunku istoti ???

pasimeciau…gal kas pagelbesite…
na tikriausiai matiekos valstybines neislaikysiu (bet man jos ir nereikia)
tai noriu perlaikyti mokyklini, galvojau kad pakartotine sesija birzelio 18d., bet siandien nuliudino,kad tik liepos 2dŠypsena
gal kas zinote tiksliai?
ar pvz. turedama rimta priezasti,kad negaliu dalyvauti pakartotineje sesijoje liepos 2d. galiu teikti prasyma egzaminu centrui,kad ji perlaikyciau birzelio 18d.

Bliamba bijau kad tau neisdegs… Kiek prisimenu birzelio 18 laiko valstybini egzamina tie kurie su pateisinama priezastim neatvyko i valstybi egzamina. Ir kazkodel nemanau kad tau ji leistu tada laikyti. Siaip ar taip tikekimes kad gal vis delto islaikysi ji?.. Sekmes

manau kad visai nesunku Šypsena

kaip manot, VGTU kur perspektyviau: telekomunikacijos, statyba, informatika, transporto vadyba ir ekonomika, TI ar dar kas Šypsena tik nuomoniu klausiu ! Liežuvis

Užtenka nunešti prašymą į vieną iš stojamųjų univerų,ir surašyti visas norimas specialybes,nesvarbu,kad jos yra kitose universitetuose.

ish interneto gali atsispauzdint, kad ir ce http://www.lamabpo.lt/Prasymas.html
arba nuejk pas save i mokykla pas aukletoja, turi jau turetTaipir atsishviesi

Nešk į vieną iš universitetų,kurį nurodysi prašyme.Šiaip aš savo prašymą gavau universitete.Man atšvietė jį nemokamai man tik reikėjo užpildyti ir viskas.

bet jei nesitosi pirmu bandymu, bus antras ir trecias (priklasuo nuo universitetu)
kur prasymus jau reikes nesti atskirai ir labai gerai sekti visus grafikus,nes kaip sakoma s…traukinys nelaukiaCha cha

Ačiū už informaciją.

gal kas zinot kiek tikslei kainuoja studijos TVM uz semestra?

jej neklystu, 2250lt uzh semestra

vakar klaidziojau kazkur,tai radau mazdaug kazka:v
…bet tikslei nzn ar 2400lt…na panaseiNekaltas

o prasyme irasant specialybe mokama, labai padideja galimybe istot?kokia kaina mokamu studiju vieno semestro univere?

kaip as supratau:

irasyti i prasyma galima tik VF arba M.
VF tai yra dalinai ARBA visiskai valstybes finansuojama (cia nuo balo priklausys kai ppateksi)

pzv: univeras i viena specialybe priima 40 kandidatu, 20 vietu bus nemokamai, 20 bus is dalies .Jei kandidatas atsisako moketi dalinai,vieta atsilaisvina kitam norinciam, per pakartotina stojimaŠypsena
man taip aiskino bendrojo priemimo vietoje

Pasak Ministro Pirmininko Algirdo Brazausko, svarstymai dėl studentų skaičiaus priėmimo į aukštąsias mokyklas šiemet pernelyg užsitęsė, todėl šiandien jis surengė pasitarimą šiuo klausimu.
Pasitarimo metu buvo nuspręsta, jog šiemetinis studentų skaičius nesiskirs nuo praėjusių metų. 2004 m. į aukštąsias – universitetines ir neuniversitetines – studijas bus priimtas 51 tūkstantis studentų. Kadangi šiais metais abiturientų yra 50 tūkstančių (pernai buvo 44 tūkstančiai), tai aukštosioms mokykloms, kaip ir pernai, taip pat palikta teisė priimti 5 proc. studentų daugiau, nei nustatyta kiekvienai aukštajai mokyklai. Papildomas finansavimas iš valstybės biudžeto šiems studentams nebus skiriamas, jie už savo studijas mokės patys.
Toks nutarimo projektas Vyriausybei bus pateiktas rytoj.

o jei as istoju i pirma specialybe DVF ir atsisakau, o i antra buciau istojes i VF tai kaip cia tada gaunas? kas zinotŠypsena?