Bushido Rings: Ar atgis?

Albraitas mire kovodamas ringe. Gaves smugi i sirdies sriti jis susmuko. Nuveztas i ligonine mire. Tai ivyko 2000-uju pradzioje. Greit bus 3-eji metai.
Oficiali Gario Albraito svetaine yra siuo adresu http://www.garyalbright.com/ , bet dabar kazkodel nepasiekama. Infos apie ji gali gauti:
http://www.hack-man.com/Wrestling/NewsArticles/20000108-gary-albright-obit.html
http://www.geocities.com/sbitchwrestling/garyalbright.html

tai ka daro visi buve bushido rings kovotojai?
liko be sporto sakos?

O ka tu vadini is tikruju? Kova su peiliais ir beisbolo lazdomis? Pirmieji kovu be taisykliu turnyrai buvo tikroviskesni, bet budavo nemazai traumu. Taisykles buvo kiek sugrieztintos. Dabar kovojama pagal tam tikras taisykles ir ten nera jokio zaidimo. Jei iseini i narva, tai iseini kautis. Boksa irgi galima zaidimu bei vaidyba pavadinti. Gal tu koki sou ziurejai kur is tikruju vaidina? Man toki teko matyti.

dauguma perejo i kitas federacijas

Saxum, tu cia pas mus portugalu kalbos zinovasLiežuvis, ka reiskia “luta livre”?

Ar teisingai supratau, kad ir lietuvis K.Smirnovas jau debiutavo "Pride" ar tai buvo tik kazkokios kvalifikacines varzybos?

manau sitoki ir maciau. Nes ten jokio tikro smugio nebudavo.

Smirnovas dalyvavo ne pagrindinese Pride varzybose, bet ten patekti jis turi sansu.

P.S. “luta livre” reiskia “laisva kova” Aš nekaltas

Ai, va dar prisiminiau - kazkada BTV transliuodavo "Extreme fighting" kovu irasus. Kazin ar bevyksta, "EF" cempionatai?

Nebevyksta. Dabar didziausia susidomejima sutraukia japonu "Pride" ir amerikonu UFC. Yra dar WEF federacija, kuri yra neblogo lygio. Siaip tu federaciju dabar gyvas velnias, tik dazniausiai jos nera labai auksto lygio ir nesutraukia geriausiu kovotoju.

WEF? Neteko girdetiAš nekaltas Turi tinklalapi jie?

Heh, biski paskubejau WEF pagirti. Pirmieji ju turnyrai auksto lygio buvo, prognozavo, kad bus populiaresnis ir krutesnis uz UFC, bet dabar pasiziuriu, kad prognozes nesipildo. Bent mano duomenimis paskutinis turnyras vyko 2002 metu geguzes menesi. 2001 metais nevyko ne vieno turnyro, kazkaip keistos pertraukos. O ir paskutiniuose turnyruose zvaigzdziu nebesimato. Nors gal atsigaus.
Bet uztat yra toks “King of the Cage” - http://www.kingofthecage.com . Kaip ir neblogu kovotoju matau (Quinton “Rampage” Jackson, Bobby Hoffman ir t.t.), ko gero rimtas konkurentas UFC cempionatams.

vadimkim daiktus tikrais vardais, jei taip, tada ji uzmuse Taip Baisu

man regis vyxta Taip

Ne Extreme Fighting Championship (EFC) jau nebevyksta. Vyksta kitas, World Extreme Fighting Championship (WEFC).

na biesas zino, gal tu ir teisus Aš nekaltas

kaip ten bebutu per lietuvos televizijas seniai jau reikia kazka tokio vel pradeti rodyti. Taip

Taigi, kad reikia. Uzukniso visokei serialai. Rode rode ir neberodo. O jei parodo koki bushido, tai tik is bedos galima ziuret.

gal zinai, gal per koki vokieciu, lenku ar dar kieno nors kanala rodo ? Nekaltas Nekaltas

Rusisku kovu yra teke matyti per kazkoki (nepamenu) rusu kanala, o daugiau nezinau, kad kas rodytu Nežinau. Siaip buvau keliolika video kaseciu prisirases, bet dabar kai videko nebeturiu, tai kazkaip nebeieskau nauju irasu. Reiks pirkti videka ir vel pradeti rinkti irasus. Siaip turiu keleta UFC, EFC, AFC (rusu), IFC turnyru. Bet jau kelios pradingo, paskolini kam nors ir paskui neberandi galu Žliumbia Reiktu gal kada paieskoti kas turi, apsikeisti irasais butu galima Mirkt

Saxum,

Na.ch.uij, galiu ir nesikeikti, jei reikia dėl reikalo!.. Kanda Galop, visada galima ir pypt uždėti… Juokiasi

MMA - nebūtinai Vale Tudo. Rusai kažkada turėjo tokį pusiau jumoristinį išsireiškimą “sambo-karate”. Tas pats JKD gali būti priskiriamas prie MMA. Tiesiog, yra tradiciniai “švarūs” (kastruoti) kovos menai, ir nevisai, tokie, žinai, “mišrūnai”: smūgiai, metimai ir pan. Tai, ką mes darome su muay-thai ir sambo irgi yra MMA. Nors niekas pas mus portugališkai nesikeikia!.. Cha cha

Bet kad daugelis MMA ekspertų bandp save UFC ir visokio tipo Vale Tudo, tai - faktas!.. Myliu