bukite sveiki

O aš galvojau kad man vienam nuo Horse Power šiurpiuliukai laksto Šypsena)))))))

mano po kasnaciewskaja power irgi sirdi kalatojas Veee Liūdnas

buvau čia išbandęs animal nebepamenu kokį, bet ale prieš trenyrkę įvarai ir turi būt daug energijos, tai treniruotės gale spaudimas kala, širdis daužos, dar spuogais išmėtė, teko baigt tą nesamonę, tiek dėl spuogų, tiek dėl prastos savijautos. Bėgi lengvai, o širdis daužo, kaip kad sprintuotum Cha chaman labiausiai pasiteisinęs produktas yra papildaipigiau.lt/scivation-xtend-porciju-p-186.html + papildaipigiau.lt/optimum-nutrition-opti-p-164.htmlgeriausi rezai, geriausia savijauta. Labai greit darbinį nuo 70 pakėliau iki 90, svėriau pats 80, maximaliai spausdavau nuo lygaus 120.

kosmozs nebepuliuok sportininke gavai guza i kakta ir baiges tavo sportai Gerai

bet cia tik aminkes, tu paciu amino rugsciu yra piene, mesoj, vistienoj, proteino kokteilyje. aisku jos kol pasisavina praeina laiko, bet man aminkes tai pinigai i bala, bent jau kiek esu vartojas… ir tas animal nitro irgi ten aminkes buvo kazkokios, tai nieko gero realiai. Va kreatinas tai like a boss. Paprasti milteliai, ryte ant tuscio skrandzio 10gr ir cukraus 10gr sauksteli ir nugert viska vandeniu. dedavau tiesiai i burna… ir kuo daugiau skysciu gert. atsakau ryte atsikeldavau, zmones galvojo kad po achuenos tusovkes,o mentai kisdavo alkotesteri rytais Cha cha

kur debilo vaikas, visas į tėvą…

Rafi, žiūrėk į sudėtį dar kart. Aminkės + glutaminas. Atsistatymas + augimas. Apie raumenų skausmą buvau pamiršęs, atsistatymas geras, nors imk ir du kart į dieną sportuok.

nu nzn is kur pas jus tiek tos jegos Šypsena as nuo 16 praktiskai kacialkoj maluosi i savaite 2-3kartus, tai dabar vat taip ramiai sportuodamas sakau su 100kg darbinis svoris, bet sunkiai jau, bet ir pats keik sveriu Šypsena

kosmoz > prie ko cia tas raumenu skausmas? Cha cha man jis buna tik kai pakeiciu programa, arba kai ateinu i sale nepaejes 2-3sav Šypsena kitu atveju jokio skausmo nera, tiesiog jauciasi raumuo isiputes ta diena, o sekancia diena jauti raumeni, bet visiskai jokio skausmo. Du kartus i diena as galiu ir be papildu sportuot, man jegos uzteks, bet ilgainiui jos digns, ir pradesiu regresuot to nepajausdamas.

Tren A + propas + vinas

manjakas grizo Baisus

Vau!

sveikinam Valio

Rafinuotas, tai vinstrolis yra lasinio deginimui ir siaip ryskinimuisi, jegos duoda, bet tikrai ne tam skirtas sitas anabolikas Šypsena

Darkman, vinstrolis nera ryskinimui, ryskinimui yra kita chemija, vinstrolis yra labai sveikas, ir augina gryna raumeni, o metanos visos, omnadrenai, sustanonai kaupia vandeni todel stpiriai isiputi Šypsena jei varyciau xemija tai tik vinstrola, bet jau per senas ximijai, paskui sako birka nestovi puse metu Šypsena

ble rafi, nu tu nesigaudai, pats tai pripažįsti, bet visvien maikę plėšai Cha cha

as dabar paskutinius 3 menesius dirbau pamainom, sekmadienis buvo paskutine diena… siaip blogai, nes ispuola savaitgaliai, o savaitgaliais judesys visada, sunku derint… ir biologinis laikrodis susiplioncina, kai laisvos dienos visvien gyveni darbo dienu ritmu…

nu man tai px būdavo, beveik metus laiko dirbau pamainom, viena iš trijų: 6:00-15:30, 15:30-23:00 arba 23:00-6:00. Neturėjau problemų nei dėl miego, nei dėl dar kažko. Prieš tai irgi tekę dirbt pamainom, labai panašiom, irgi metus, tai viso dveji metai. Tai nei mokslai kentėjo, nei sau laiko nerasdavau, sportavau ir visa ką.