BUDUARAS, einu kurti naujos temos ==

skambinau vėl…nu klausia pas ką mums reikia. pas chirurgą, endodontą…nu iš kur man žinot. nes tipo jeigu pas endodontą, tai reik rašytis ir šiandien nepateksim. jeigu pas chirurgą tai prašom…nu blem Pavargęs Kažkokia siena, o paskui jeigu ką klausia “kur buvot anksčiau”. neee, mane tikrai jama nervas. aš pasiruošus susimokėt…bet taidzin visiems viskas. klausiu, ar galima šian gauti nuotraukąir konsultaciją (nu negi tiek daug čia?). nžn nei ką daryt. Vyras buvo nuėjęs pas kitą stomatologą…sako kad reik valyti kanalus kiek įmanoma, neskubėt traukt danties…ir tipo jeigu kietės guzas (nu mums jis ir dabar atrodo kietas), tai tipo tada į Žalgirio.

košmaras Pavargęs

Aš nepirkčiau antrąkart kombinezono - bent jau ne su raišteliais, kaip prabėgom kažkada įspėjo - dėl techninių priežasčių Klasta bet tiems, kaip derinukuose, tas negalioja - paprasta susidorot.

Et, jeigu pavyktų išlaikyt figūrą iki kokių 80+
http://advancedstyle.blogspot.com/ Nauji papildymai.

A kas tie… pi.ziukai? ApakęsKlastaKietas

Y. Shlezkin’o studiju II tomas Šypsena

sveikos Labas
Bite vis dar ryja zinutes? Žliumbia
parasiau kaip sekesi kelione, o ji makt - ir prarijo viska… Blogai

Nin, Lisabonoje dar nebuvom, bet labai noriu į Portugaliją Myliu Buvau kažkada radus info, tai pakankamai yra ką veikti http://www.kelioniumanija.lt/lt/salys/europa/portugalija/miestai/lisab
ona.html

O Kreta patiko Šypsena Ten galima ir autobusu pasiekti daugumą lankytinų vietų Mirkt Mes autobusu važiavom iki Samarijos tarpeklio ir leidomės nuo viršaus jau pėsčiomis Mirkt Tik ten reikia eiti tikrai ne su kedais, nes kojas jaučiau kokias 3 dienas Šypsena Vieną dieną plaukėm į Santorini. Dabar organizuočiausi 2 dienų kelionę ten, nes viskas labai greitai ir laisvo laiko pasižvalgyti nebuvo labai daug Šypsena Dar patiko išvyka laivu į Balos įlanką ir Gramvousos salą. Vaizdai visur nuostabūs Šypsena Mes 3 dienas nakvojom vienoj vietoj, tai ir pasidarėm šias ekskursijas, paskui jau keliavom mašina ir nakvojom ten, kur būdavom vakare Šypsena Šiaip saloje yra tikrai nemažai ką pamatyti Mirkt

ievalota, man bus labai … netikėta persikraustyti miestan. Nežinau, ar darau teisingai, bet geriau daryti ir gailėtis, dėl to ką darei, negu nedaryti ir dūsauti dėl to, ką galėjai padaryt Klasta O ten pažiūrėsim, kas išeis - viską gi galima visada peržaisti.

Išsigandau, kad jau nebėra bilietų po 500 Lt, tai mikliai susisukau Cha cha Beje, idealiai norimomis dienomis ir nebuvo.

Kaip paaiškėjo, turiu 49 dienas neišnaudotų atostogų (7 išnaudosiu dabar). Nenuostabu, kad buhalterija manęs nekenčia Cha cha

O, kelionių planų “PR” daugėja Cha cha
Mes tipo dar tebeplanuojam tą Paryžių savaitgalį, bet galiu pasakyti, akd dar niekas nenupirkta ir neužsakyta Pavargęs Rytoj pas mane valgom, gal užsakysim, nes ką daugiau pas mane veikt. Teliko nėra Cha cha Internetas yra. Tegu tik pabando nuplaukt. Šiaip yra tik du savaitgaliai, kada galim varyt ir tikrai geriau varyti šį.

Neturiu Ne Bet norėčiau Klasta
Rudenėja, tai kad mėlynos nėra, o visos kitos, nu ką aš žinau, reikia galvot, prie ko nešiosiu Nekaltas
Nors baltus turbūt galima atmest - nepraktiška Nekaltas
Apsvaigęs

Labas rytas, Klausimukas gal kas zinote nebrangia gera masaziste/-a?.. reiketu apie 10 nugaros masazu… baigiu sustingti Pavargęs galva svaigsta… reikia atsistatyti, kol dar galima. Masazo reiketu gydomo, o ne relaksacinio.

fain.
o Luxemburge žibučių nemačiau, nors ir labai dairiaus.
Šveicarijoj buvo.

Reiks duot užduotį EwHGėlė pasodinti Klasta
oops, kaip nepagalvojau nuvežtiNekaltas

Prisimenu, kaip būdama maža laksčiau lauke, ir prisiminiau, kad raktą palikau namuose Pavargęs Bet užtat pamačiau, kad balkonas buvo atidarytas, paprašiau, kad kaimynai leistų nulipti gaisrinėm kopėčiom iš devinto į aštuntą Cha cha Leido Juokiasi O man tada gal apie 10 metų buvo Cha cha pripranti, tpsknt Cha cha

Rytas Kava

dar kokie 7 Šypsena Ziurejome buta 30-am sito namo aukste - padarytas toks penthouse’as su langais iki zemes… Tai kvapa gniauzia… tokiam jau nepagyvenciau

labas vakaras Šypsena

labai jūsų pasiilgau, net nėra laiko ateit paverkšlent dėl niekų visokių Užsispyręs nes viskas yra niekai, rutina, stabilu, ok.

Užsikaifavau nuo savo pačios vakarienės šįvakar - vaikai šveitė baltą mišrainę, paskui balandėlius Cha cha (išbadėję grįžta iš mokyklos), o aš štai tokį gurmanų stebuklą sau raitau vakarais: iceberg salotos, visos kitos daržovės Cha cha (šiand turėjau agurko, paprikos ir avokado), tradiciškai citrina/pipirai/druska ir… sėmenų aliejus. Vat šitas aliejus mane veža. Sako, kažkas panašaus į kanapes Juokiasi

Kaip gera vakarieniaut su vaikais ramiai, be pykčių, be riksmų, be nieko. Idilė. Tik prieš kelias dienas supratau, kokia tai laimė. Nuovargis, darbinis stresas, mylimo žmogaus nebuvimas šalia, viskas nublanksta prieš dūšios ramybę Laimingas

Paplepėjau su nauja buto drauge, prikepiau lietinių vakarienei. Gyvenimas paprastasis Cha cha

Šiand surašiau gazietai žinutę apie Ievalotos brangiausiojo karjerą Kinijoj ir neatsargiai leptelėjau: "Įsidėsiu, draugai gi". Aaaahahahahah, tik paskui pagalvojau, kad kontora gali ir savaip suprast.

http://www.gismeteo.ru/city/hourly/4230/
Tai ir nežinau, ryt nuspręsiu Kietas

Laba. Ryte rode -9. Sianakt zada -15 Kietas

čia dieną, greičiausiai? Nes ryte dar ir - 10 būna.

Ghm, jaučiu, rytoj guminius reikės autis. -2+2 ir nedidelis lietus. Klasta