BRUNO FERRERO "trumpi pasakojimai sielai"

Žliumbia

neskaiciau, bet labai labai susidomejau Laimingas

,/aciu Laimingas

Geraitikrai verta skaitytiTaip

Taip

Neseniai isigyjau ir paskutine knygele. Ji nepakartojamaGerai
Perskaiciau ja ir nutariau vienam zmogui pasakyti, koks jis man brangus yraGirtas Jis to nezino. Tik va baisu, kad drasos man nepristigtu.
Bruno Ferrero nepakartojamas. Jo knygos visada ikvepia daryti gerus darbusDrovus

Cia gal jo knygute “40pasakojimu is dykumos” (ar pan.)? per klaida ta knygele pateko i mano rankas Drovus perskaiciau viena puslapi ir iskart uzsimaniau sios knygos Taip tik vat kita diena reikejo atiduot tai jauciu reiks varyt pirkt Taip. gal kas galetu isvardint visas jo knygas is sios serijos? Drovus

Ratai vandenyje, Rozes dvalksmas, 40 pasakojimu is dykumos,gyvenimas- tai visa, ka mes turime, Svirplio giesme, kartais uztenka vieno saules spindulio… yra daugiau Šypsena

Gaila, kad skaitot pries miega… Vertetu skaityti ryte vos pabudus - bent jau sviesesne butu diena…O gal ir prasmingesne…

as skaitau visaip… ir ryte ir vakare, net po pietu, gavau nauja knygute Šypsena Laimingas

… as taip ir darydavau - kasryt po istorija … Cha cha Šypsena

man teij un reall knyga !!! !!! !!! Taip

išėjo nauja Kalėdinė. šiandien sesutė pasakojo, kad matė knygyne, ryt eisiu “medžioti” Šypsena

Yra neblogu pasakojimu, bet daugelis pasirode naivus ir siekt tiek kvaili, maziem vaikam nebent. Laimingas