BRIUCE WILLIS

Labai fainas aktorius… Laimingas~ Grazus… Myliu~ O man labiausiai patiko Penktasis elementas… Jega filmas… Laimingas~

Siaip i prestizinius apdovanojimus jis nepretenduojaCha cha
Buvo vien isimtis su filmu “The Sixth Sense”-ten jis suvaidino tikrai labai geraiGerai

nesamone tau6ki
BW Auksinio Gaublio laimetojas

Diaboliux> o tu tikrai zinai, kad laimejo gaubli? kodel nepretenduoja?

Atsargiai - Bruce’as Willis puola moteris Kaip praneša “New York Post”, viena Los Andželo gyventoja pasakojo, kaip garsusis Holivudo aktorius automobilių parkavimo aikštelėje ją tiesiog primygtinai kvietęs į pasimatymą. Anot moters, kurios vardas ir amžius nenurodomi, prisistatęs aktorius be užuolankų ją pakvietė į pasimatymą, o jai nesutikus buvo labai nustebęs. “Stovėjau automobilių aikštelėje, mano langas buvo atidarytas, o aš pati ieškojau mobilaus telefono rankinėje, numestoje ant keleivio sėdynės. Staiga ties mano automobiliu sustojo juodas didelis džipas, nusileido tamsintas langas ir išlindo skusta vyro galva”, - pasakojo moteris. “Tas žmogus man ir sako: “Labas, aš Bruce’as Willisas. Gal norėtum su manimi papietauti?”. Tai tikrai buvo jis - pažinau iš karto. Žinot, ką jam atsakiau? - “Aš dabar ieškau mobilaus telefono, tikrai negaliu eiti pietauti”. Matytumėt kaip jis nustebo”, - moterį cituoja dienraštis. 49-rių kriminalinės komedijos “Dešimt jardų” žvaigždei pastaruoju metu ne itin sekasi su moterimis. Šį birželį išsiskyręs su TV serialo “Gelbėtojai” žvaigždute Brooke Burke, aktorius, kaip juokaujama Holivude, “bando suspėti į paskutinį traukinį”. Šmaikščių situacijų, komiškų veiksmo scenų ir garsenybių prisodrintas filmas “Dešimt jardų” kinuose nuo rugsėjo 10 d. ACME

tarp kitko… jei kalbant apie filmu “kopijas”, tai pastebejau viena tokia Bruce’o Williso repertuare… Daugelis juk mate “Last Man Standing” , tai juk analogiskas filmas kazkur siadesmt kelintais metais sukurtam vesternui “A Fistful of Dollars” su Clintu Eastwoodu.

Mieloji, esu daug čia rašęs, jog tavo vardijami filmai - aiškiai prastesni didžiojo japono Akira Kurosawa Yojimbo (1961, “Asmens sargybinis” Mirkt perdirbiniai. Ir jei iškėlęs į žvaigždes tiek italus Sergio Leone ir Ennio Morricone bei amerikoną Clintą Eastwoodą pirmasis perdirbinys “Už saują dolerių” yra vertas didelės pagarbos, tai 1996m Holyvudo žvaigždžių prifarširuotas antrasis su Bruce Willisu - didelis šlamštas, lyginant su originalu. Beje, labai daug Yojimbo motyvų galima atsekti ir Takeshi Kitano ZATOIČI

Kaip žmogaus nepažįstu, bet žvilgtelėjus į nuotraukas šiltas ir savas toks atrodo… ApkabinimasNuo “žvaigždėtumo” neatrodo labai išpukęs, negirdėjau ir didelių skandalų iš gyvenimo. Tai Gerai mano nuomone. Bruce mano mėgstamiausias aktorius. Be gerų “12 beždžionių”, “Kietas riešutėlis”, “Last Man Standing” filmų, kažkodėl niekas nepaminėjo tokių kaip “Unbreakable” ir “Nakties spalva”. Labai patiko vaidyba ir filmai apskritai geri. Vienu žodžiu puikus iš visų pusių. Girtas

aktorius Gerai,nepazhistu… Ne bet sheip jis man laaabai patinka… Girtas Gerai Niam niam Taip

Jis atrodo toks subrendes zmogus su humoro jausmu Šypsena

Labai geras aktorius puikiai atlieka savo darba ;]]~

gal vaidina ir gerai, bet visur per daug herojiskai, vienas isshaudo visa armija ar pan , teko girdet, kad po Rugsejo 11 ivykusiu nelaimiu , Willis bijojo skrist lektuvu , ishsigando teroristu Juokiasi

Briuse Willis tai vienas is geriausiu aktoriu Gerai Man patinka kai jisai suvaidina komiskus bei vyriskus herojus Gerai

jis labai tinka savo vyriskiems personazams vaidinti. pac tas. nors ir senas, bet labai vyriskas.

… ir seksualus… Drovus

man jis nepatinka, kazkoks nesgrabnas Veee

kuria prasme nesgrabnas? gyvenime ar kine? Angelas

Puikus aktorius jo visus filmus galiu ziureti ir ziureti niekada nenusibosta Šypsena

idomuz zmoguz…graziaj atrodo su savo svytincia plike Šypsena

ISh vyru aktoriu jis man labiausiai patinka Taip Žvaigždė:}~