Breketai...?

2000 LTL?, vaikuti, pasakas seki… paskaichiuk kiekviena apsilankima pas ortodonta- priklauso kur, bet tikrai daugiau nei 2000LTL isheis

niu ka kliedziu? as nesiojau ar tu?
vienam zandikauliui breketai 800lt, konsultacijos man buvo visos nemokamos, o uz visus papildomus geleziukus daugiau 500 lt tikrai neisleidau…

buuu… nesiokim breketus.

tada klausimas kiek tau metu?

P.S. ash irgi neshiojau, taip kad…

nuo mano metu priklauso breketu kaina?

ei, taigi mes tada broliai-lygiadanciai Mirkt

buuuu…

priklauso kur dar, bet iki 16 metu bent dali kompensuoja, o veliau visa kaina…
Ir ash dejausi senokai jau… 2 metai kaip nebeneshioju, tai brangiau buvo

niu nea, man niekas nesisiule kompensuoti… galbut paprasciausiai dabar tokios kainos… ir aisku, kitur tikrai lupa uz konsultacijas… pati tris metus be reikalo nesiojau plokstele, ir uz kiekviena konsultacija is manes paimdavo 15-20 lt… ir taip vaikstai be reikalo Šypsena Šypsena Šypsena

buuu…

O kur tu gydaisi?

Kaune

visiems , kurie abejoja [ir shvedukui] - tikrai nebijokit ir susidekit juos, va as ir galvojau bus blogai ir pan, bet ne is tolo taip nebuvo Šypsena juk as pvz, panesiosiu dar 6 men, ir nuims, o visa gyvenima galesiu sypsotis graziai i valias Šypsena

P.S. vat o as jau arteju link 3000 lt Liūdnas…sekmes nesiojant broliams ir sesemsŠypsena

labai papigiai visgi… kad kazhkaip visiem tempia prie 3000 ir daugiau Nekaltas

paskaicius galima susidaryti nuomone, kad tai mada, dar neteko girdeti, kad juos detusi del mados (nors ir su dantimis viskas OK). As nesakau , kad tai bjauroja isvaizda, bet vien ju buvimas isduoda kreivus dantis, o jie jau tikrai nepuosia. O visai kas kita kai juos nuima, ir kada gi ateis tas laikas Nežinau

Turiu pripazint mane ir kamuoja ta pati problemele, bet niekaip nepasiryztu…na o paskaicius jusu komentarijus…tai gal ir verta…nors pas mani ne taip baisiai atrodo…daug kam netgi grazu…na o man vistik trukdo…matyt psichologiskai Nekaltas

Man teko girdeti, kad ir del mados… bet shiaip man buvo reikalas, atneshiojau, o dabar aishq uzhsidet nenorechiau Šypsena

niu va as ir ilgai neapsisprendziau, bet jei yra galimybes dekis juos, nes pamatysi laikas labai greit prabegs, o dantukai paskui labai grazus bus, i nekripk demesio i aplinkinius, [niu as bent jau negirdejau nieko blogo apie breketus , visiems jie patiko]…Taip

labai normalu

siaip del mados ir as negirdejau kad kas nors detusi…
paprasciausiai kai nesioji pradedi pastebeti zmoniu dantis ir kas blogiausia, visu dantys atrodo kreiviJuokiasi, todel nemanau kad tokiu is vis gali buti, kurie vien del mados dedasi…

buuu…

Vat si tema ir zmogeliai esantys joje man padejo pasiryzti! Pirmadieni nueis ir mane uzrasys konsultacijai del tu breketu, nes pats eiti negaliu - is ryto sedesiu ir mokinsiuosi mokykloj svedu kalba, o ir siaip as ten nuejes dar nieko nesusikalbeciau, nebent moketu ten kas nors angliskai… Šypsena
Beje, mano sypsena nera tokia baisi (nuotrauka mano profilyje), bet kaip ir JELLY, taip ir man - tai labiau psichologinis diskomfortas… Tad tikiuosi, jog man ten gales pagelbet siektiek su siuo mano diskomfortu. Juokiasi

P.S. Vat kai ides tuos visus metalus i mano burna, jei isvis juos gales ideti, nufotkinsiu save issisiepusi su jais - tada galesim kartu nuspresti, ar labai jau jie baisiai subjaurojo mano face’a. Cha cha

Beje, per kiek laiko mazdaug pagamina tuos breketus nuo pirmos konsultacijos?

As, kiek atsimenu, koki menesi pavaiksciuojau, kol nusprende, kad niekaip kitaip jau padeti negali. O ortodontinej klinikoj, turetu buti visi tie daikciukai, taip kad neturetu uztrukti

svedux> niu man greit sudejo nuo pirmos konsultacijos praejus Šypsena…as ir neseniai nusifotkinau issisiepus ka visi breketai matytusŠypsena tai gera nuotrauka isejo ŠypsenaMirkt