braškėm iš lauko vežt

jau tik burai ir aiskint apie motorus, miegant e46 ir baronkinant tuaragna geltona, nors kas galetu paneigt, kad pas ji ne benzas teka gyslom Laimingas

pirkėjas pabėgo Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nieko tokio. Tusikas dar karta atpoliruos kaip nauja Cha cha

pušys Juokiasi GeraiTaykans Turbo TaipAišk sako vilkčiaus ant 100 - davažiuotų. Bet parodyk poršo vairuotoją, kuris sugebėtų taip važiuot Juokiasi

Geri žurnalistai Juokiasi Nieko neišmano ApakęsIšmesti tokį mersą? Gi galima priduoti ir gauti 400eur paspirtukui Taip

vaziuojant i orouosta, maciau prie saliono stovinti pilka taikan’as, turiu pasakyt, kad nelabai isvaizdus pasirode.

bbs tas taiKans,kai ipirkt man neina Cha cha Cha cha , va kokia panama nuo 14m turbo,lb noreC Cha cha Girtas

Šūstras jūs morkas valgot, jei Taikanas blogas arba BNV neįtinka tas dragą prapylęs. Cha cha

v ****u bmw kainas… pirkau x4 zenkiuka ant galo, duru zenkliukus x2 ir 20 klipsu bamperiui. mano kaina su -15% €180 Vau!

Per mažai nulupai iš vargOliu…

panasu i tai Nežinau

Kainos tu zenkliuku bbd, vnt kazkas po 45-50€.

BMW nėra kokia pigi paprastų žmonių autotransporto priemonė. Cha cha GeraiMotui priedų užsakinėjau, tai prekės, kurios kaina būtų iš dviejų skaitmenų - dar nemačiau. Cha cha Žliumbia

Tai tipo viskas po 6 eurus? Taip

dr, x4 - €39+pvm. soniniai ant duru xdrive20d po €59+pvm

Honda - kas skundės? Paplepėkim

Perku po 5€ zenkliukus, kas sezona po nauja, nes kazkaip jie man greit nuskrenda, arba pavagia Šypsena

tai ir nuskrenda kaip po €5 Cha cha

Perki kitaica, tada aCargiai su skočbraitu pasiausi, nuriebalini ir nulakuoji. Viskas, amžinas. Alfai dariau, kauls Taip

Blia kosTmoselis pas mus su bankais. Pacanui saskaitos reikia. Registruotis reikia, priims liepos 24 berods Juokiasi reikes vaziuot, uzsakyt sąskaitą, tada prades gamint kortele Juokiasi sako tokia situacija lt. Kokia bl situacija? Sako korona. Sakau tu gal poniute nustok mel0t, pries 1.5m nebuvo koronos.