Brandos egzaminų baubas verčia rizikuoti !!! ( o kas del studentu nusirasinejimu ? )

o tai kaip tau tada su istorija ?

[quote]kastytiz rašė: o tai kaip tau tada su istorija ?
[/quote]

iki šiol man buvo puikiai su viskuo, išskyrus vokiečių Laimingas. Tiesiog jos nemėgau ir nieko negalėjau padaryti. Istorijos niekada nesimokiau ir išmokau 12-oje klasėje, nes nusprendžiau laikyti valstybinį egzaminą. Tai buvo geriausiai išlaikytas egzaminas - 95proc Liežuvis

iki šiol man buvo puikiai su viskuo, išskyrus vokiečių Laimingas. Tiesiog jos nemėgau ir nieko negalėjau padaryti. Istorijos niekada nesimokiau ir išmokau 12-oje klasėje, nes nusprendžiau laikyti valstybinį egzaminą. Tai buvo geriausiai išlaikytas egzaminas - 95proc Liežuvis

[/quote]

hmmm
nesuprantu, ti istorija labai daug informacijos(teorijos) o sakai kad KTU’ne metkej daug teorijos, ir jos negali…

Juokiasi Sakai, jei is Filosofijos gauni 10 vadinasi logika veikia… Kiek prisimenu savo filosofijos destytuva (gaidys prakeiktas KandaPiktas) su logika jis nesusiotvarkydavo nė velnio, o kad gautum 10 pas jį tereikėdavo žodis žodin pasakyti, tai ką jis kažkada sakė… Kaip su mikroekonomika nežinau to man nebuvo Ne Ne tikiu, kad esi gudri, kad mokaisi labai gerai, bet yra dalykų kurie negali sektis… Dabar kankiniesi su matematika, kitąkart su fizika kokia, ar dar kuo nors… Čia universitetas nieko nenumatysi Liežuvis

[quote]kastytiz rašė: hmmm nesuprantu, ti istorija labai daug informacijos(teorijos) o sakai kad KTU’ne metkej daug teorijos, ir jos negali…
[/quote]

taigi skiriasi teorija. Ir dėstytojai skiriasi. Iš esmės, aš tą teoriją būnu išmokusi, išsiaiškinusi ir t.t., bet įvertinimas - 3. Ir mokausi tiek istoriją, tiek mikroekonomiką, tiek matematiką vienodai. Vienu žodžiu, "the truth is out there"…

Teorija teorijai nelygu… Istorija labai idomu ir ją galima išmokti, o matematiniai terminai labai migdo Šypsena

[quote]Vaidošius rašė:

  1. Sakai, jei is Filosofijos gauni 10 vadinasi logika veikia… Kiek prisimenu savo filosofijos destytuva (gaidys prakeiktas KandaPiktas) su logika jis nesusiotvarkydavo nė velnio, o kad gautum 10 pas jį tereikėdavo žodis žodin pasakyti, tai ką jis kažkada sakė…

  2. Kaip su mikroekonomika nežinau to man nebuvo Ne

  3. Ne tikiu, kad esi gudri<>
    [/quote]

  4. O mūsų dėstytojas visai normalus…Nekaltas (kažkaip man gyvenime neteko susidurti nei su kirviais, nei su nenormaliais…);

  5. Grafikai, teorija, formulės, įrodymai…;

  6. Tai tu tiki ar netiki, kad esu gudri Cha cha?

  1. Čia tai velniška sėkmė… Arba labai gerai sutari su dėstytojais Šypsena
  2. Nesvarbu, kaip nors apsieisiu ir be to mokslo Šypsena
  3. Tikiu tikiu, tik gal ne taip išsireiškiau, geraiu būtų pasakius, kad esi protinga, va Liežuvis

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
PASIRODO IR BE MANES YRA PROTINGU ZMONIU ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Galėtų protingi žmonės paryškinmą užbaigti iki galo Šypsena

Šypsena

Šypsena brrr

jop !

gal zinot istorijos pereinamasis balas koks siemet???

blogai,kad lietuvos ryte atsirado toks straipsnis mums bus riestaKanda

ka gi, reikia nestoveti vietoje ir isradineti naujus nusirasinejimo metodusTaip. IT pasaulis kuria naujas technologijas, reikia tik jomis pasinaudotiMirktKietas

PVZ !!!

pvz rinkoje atsiranda nauji telefonai su foto. ivairiuose elektronikos kataloguose aprasyti ivairiausi micro-siustuveliai su vaizdo perdavimo galimybe ir pan.

nu jo,cia jau technikos naujoves.
bet tai ir litus geru skainuoja Šypsena

o dar Nikitą prisiminkit… Laimingas