brakonierių portalas (čia rašo ne patys brakonieriai, o apie juos toleruojančius portalus)

oooo, priminet, kad tas puslapis dar yraCha cha

Taip ir propaguoja brakoneriavima Piktas

eina nx kokių ten kailių apsilanko Kvankt? viena karta biski buvau papuolęs Užsispyręs

http://www.zvejams.lt/index.php?objektas=1&id=56380
http://www.zvejams.lt/index.php?objektas=1&id=56375
http://www.zvejams.lt/index.php?objektas=1&id=56348

vo taip blia Klasta

…zvejams.lt virsta - brakonieriams.lt…Ignoruoju

ten bermudų 3kampis , o ne portalas…pradedant nuo apačios ir baigiant eiliniais useriais Drovus

Geda turetu buti tokiems zvejams ir tokia saito adminams jeigu ju saite tokios temos ir tokie lankytojai yra toleruojami.

bl, jus apsikuopkit savam kieme, vietoj to, kad kaip turgaus bobos kitus apkalbinedamos lojat.

Mintis cia buvo ta, kad patys apsishike sedi ir dar kitus pyz2avoja.
Prie ko cia bananai? ash bent naujos temos nesukuriau…

nu xebryte neishtveriau pasireikshiu ir ash.
kadangi gyvenu Americoj cia rashau labai retai(gal tik pora zinuciu parashiau)nes nera tolko, zvejyba IL ar WI kur ash zvejoju skiriasi kaip dangus nuo zemes palyginus su Lietuva.Cia yra apribojimai tik zuvies dydziui ,jokiu draudimu zvejot per nershta,nuo lapkricio 1 leidziama zvejyba "drocke" nes baiginejasi lashishu nershtas trishakius kablius ilietus i shvina gali nusipirkt parduotuvej,ryboku netruksta ,pilni krantai ,o zuvies nemazeja, nes nera "verslininku" tinklininku, elekriku ir kitu gnydu,zvejams leidziama tureti tik dvi meshkeres po 1 kabli(WI 3) ir to uztenka per akis ,skrituliai uzdrausti.
. Nemanau kad medziodami zvejojancius "brakonierius" legaliais instrumentais per nershta jus padidinsit zuvies kieki.geriau spardykit galvas svolaciam palikinejantiems kruvas shiukshliu.
Asmenishkai ash ant savo sukriu esu susidejes vienshakius kablius,nes karta ish 3 paleistu upetakiu 2 padvese per 10 min prie mano akiu,ta pati daro ir pazystami amerikenai.koks tikslas ja tada paleidinet,juokas ima cia ish kai kuriu gamtos myletoju kurie ishvolioje zuvi purve fotkina paskui aishkina kad paleido sveika.pradekit ishvadas daryt nuo saves.

ir dar IL ir WI draudziama palikineti meshkere be prieziuros(nes tipo zuvies kankinimas),apie elektroninius signalizatorius kurie pranesha i palapine girtam rybokui vos i ne mobileka nera kalbos.Ir mano manymu kas cia per rybalka, kai pripi…s miegi ir lauki kol tau supypses.

čia Lietuva…čia lietūs lyja…Užsispyręs

…na fyzdavotas fyzdavotą fyzdavojo Taip, bet viskam yra ribos…čia bet kokios kalbelės brakonieriavimo tema virsta “bananais” !!!…mes aptarinėjame ir toleruojame tik nustatytomis taisyklėmis ir leidžiamais žvejybos įrankiais bei leidžiamu laiku vykdomą žvejybą !!!!!!!!!…požiūris į žvejybą ir Gamtos išsaugojimą su “sėdinčiais” www.zvejams.lt kardinaliai skiriasi Taip

jooooo Amereka Apsvaigęs

teisingai, reik pirmiau su tinklininkais kovot Gerai ir bus tos zuvies…

…na mada yra mada…nu ne visi juk sekam ją…, bet čia vyrauja PONAS GODUMAS, o jį nugalėt nėra taip lengva…

mano nuomone zvejok nors ir su 10 ,bet esant kliovui reik reik but suppermenu kad spet apsidirbt su tiek shluotu,2-3 yra pats tas,ojei nekimba tai…

Na mano nuomone kapiniu vejas teisus…
O šiaip šitoj temoj daug "kietai" varoma pagal visas šio klubo tradicijas ir tiek.

Nezinau istikro kiek leistina tu donkiu,bets pats visada su 3-4 zvejoju,kliovas geriausiu atveju tik ant 2
o jei rimtai kiek donkiu leistina???

Dugninės, nedugninės - dzin - maks. keturi žūklės įrankiai, maks šeši kabliukai, maks. du kabliai ant įrankio ir t.t.

…makx kablys yn uodega Be be beBe be beBe be beCha chaCha chaCha cha