botanikaij

Naktibledai,ne nuzudyt bande,o protelio vairuodama neturi ir elementaraus supratimo Šypsena

tai bent langą apskrepliavai?

dažnai tenka pasipykti, bet iki tiek kad išlipti jau žiauriai turėtų sunervinti. O ir šiaip šaltais nervais mastant, nežinosi ant ko užsirausi… Pagal MMA gali sumindyti per 10sec panašų žmogų, o gatvėj gali iš plytos, pagalio, kasteto, peilio, mačetes Cha cha ar pistoleto prasileist. O ir šiaip, gal gale keturi girti paaugliai sėdi, ir ka tu jiems Vau! eisi paskui nuleidęs ausis, nes prieš 4 drasius, net ir slabakus nelabai pašokinėsi Laimingaso man išlipimas iš mašinos jau kaip ir lygu kontaktui Šypsena išlipes gi nesiųsi nx ar piršto nesukinėsi prie smilkinio, jau reikės daryt kažką.

Draugas pries kokia 10m susigincijo de parkinko vietos centre, ant durniaus papuole, gavo is vamzdzio per galva, dabar su plokstele galvoj vaiksto, turi invaliduma… Nu i nx, realiai ligioj vietoj.

Veganas su tojota patars mažiau mėsos valgyti. Pikti kaip šunys. Reik stoneface’u filmuoti ir krauti į milicijos tinklapi.

Kupe,apie ka ir sneku Mirkt

Cia zinai,neaisku ant ko uzsirausi… Atidauzys galvele,blogiausiu atveju,gaus lygtinai,o tu sedesi invalido vezimely perkreipes galva…

o db su oziu filnuoti ir pridavineti musarom isigaliojus naujam duomenu apsaugos reglamentui nera kokiu niuansu Nekaltaskad tipo nelegalu kita filmuot, pazeidziama kas tai ir t.t… gal wilis pakomentuos Nekaltas Mirkt

Aš kaip tik kažkada pagalvojau, kad stipriai sumažėjo registratorių keliuose, gal jau atsižaidė žmonės. Ir auklėja kažkaip apstaruoju metu mažiau, nors čia gal sezoniškumas - vasaros metu mažai kamščiuose važiuoju.

Na cia psichologija zaidzia pirmoj vietoj, tipo nieko man nebus uz tai, o kai gauna atsaka (islipi is masinos), tada iskart uzsirakinet pradeda. Kita karta gal ne tokie izulus bus. Kaip tas su x6, kur bulka sparde, o paskui, ka pasakojo? Tai as invalidas, man sunku paeiti…kita karta nebespardys bulkos ir parkuotis tvarkingai ismoks.

Tie su registratoriais auklėtojai, tai eina jie n… Pačioj pradžioj mane vienas bandė irgi auklėt, nes tuščioj gatvėj persirykiavau be posūkio riedėdamas iki raudono šviesoforo, o jo nuomone kažkaip sugebėjau jam užkirst kelią, kai greičio nebuvo nei pas vieną ir jis gale už minimum 100metrų važiavo. Kaip pradėjo lempom mirksėt kai durnas, tai net nesupratau ko nori, nusileidau langą prie šviesoforo, nes galvojau sakys, kad kokia padanga pradurta, o tas visas piktas man sako viską turiu registratoriuj, nerodei posūkio Apakęs Valio Tas ožys jį patį išprovokavo, tokiem jei problemų turi su tuo ir pradeda visus mokyt, tai registratorių geriau išvis nesikabint.

Neperseniausiai, paprasta situacija, vaziuoju pirma juosta, matau priekyje uz keliu masinu rodo posuki, stos suks i kiema, uz geru poros korpusu 2juostoj… taip, tojota previa Apkabinimas pamate, kad rodau posuki, ant gazo, aisku as spejau persirikiuot, vietos dar vienai masinai like butu… ant signalo, mirgalina, pradejo nardyt per juostas, susilygino, putojasi, abu su motinine pirstus sukioja prie galvos… gale 2 vaikai. As i tokius vapse nekreipiu demesio… ziuriu veliau, suka is paskos i kiema debilitas Cha cha ir ka? Prisiparkavau, einu link jo, gal zmogus ko paklaust nori, sedi kaip daunai akmeniniais veidais, sove atbulini, vos ne i kita masina ir “pabego”… Juokiasi kas ju galvose dedasi?

kurwa tokie pavojingi, nes nežinai kokio atsako gali sulaukt Cha cha Gi tarp tokių dafiga visokių manijakų užsimastyrinusių, ubycų

Iš kitos operos- draugelis neseniai užkišo kaune iš paskos birbinančiam čioperiui (pasakojo, kad neužkišo, o pyrda mirties zonoj varė iš paskos šone, bet visgi), žo, pirdaklietininkas nusimanevravo ant šono… pirdaklietinyks aršus, tik pst šalmą nusiimė ir iškart rėkdamas abejon rankom tam už papų maikę tampyt, o tas manasis tik pst iš apačios kablį į barzdą į pzdc- atjungė Cha cha ty va, prilėkė mentai, draugelį į varanoką, jo auto ant evakuatoriaus, 3 paras daboklėj pasedėjo, už auto saugojimą pabašliavo tę virš 300 ir db dar teismo laukia… Ufff gal visgi geriau be smurtų ant kelio, kad ir l.sunkiai kartais susilaikyt, bo va Linksmybės

Miega jau nakcius, pakomentuos kita diena Cha cha

ubagas terpyla- ji uz maikes tampys, o anas net nesigint siulo. Cha cha buve panasiu situaciju, teke ir maike susiplesyt, ir fonke isistatyt. Cha cha nesugebejo tas tavo draugelis normaliai paaiskint visko ir issivartyt, pats ir sukure toki vaizdeli- nudauze zmogu ir dar supyzdino. Kvankt?

Čia pirdakletininkui pamoka, kad nėra ko be šalmo eiti muštis. Cha cha

Ubagui vapsie galima i palepe igriaut, ir tyletu ans, nes jei ka, pareiskime parasytum, kad pirkai is jo amfa, kad kilo konfliktas del kiekio, kad pastoviai apgaudineja, bet si karta isvis naglai- vietoj cielo, 3/4 ibere. Cha cha kad pats pirmas smogti bande, tu issisukai ir smogei atgal. plius necenzuriniais zodziais isvadino, grasino susidorojimu ir nusikalstamom grupuotem. Cha cha Cha cha

A tai ka su salmu? pasukai i sona salma ir vsio…gali dubasint per kepenis Cha chaMan bl ir savaitgali kieme uzstate masina…turiu judet, zmones laukia… O uzstate taip lievai, kad net 4 masinos isvaziuot negalejo…o svarbiausia pasistatyt normaliai vietos buvo…tiesiog i kisene iki galo dasukt reikejo Kvankt? Tai bl pypinau kiemuoe dachuaj…nieks neateina…pz…kas beliko…pasukau mentiarom, gal savininkui pasuks… suka 40 minuciu turejau laukt… Baisus ir jokie mentai nepasirode Žliumbia Tai bl kaimynas atejo, kita masina patrauke, tai per bardiura islipau seip netaip… krv *gėjus* jauciu pro langa spoksojo ir iseit i lauka nedryso Cha cha

OT, kai pasižiūri kokiam Pakistane, Indijoje, Kz, tai jei ten tiek pykčio būtų, tai pliektųsi jie po 5is kartus dienoje. Cha cha Bet kažkaip išsitenka visi, iš rikšų nelipa į veidą duoti. Jogailys, man išvis bobela pasistatė kibirą privačioje vietoje ir dingo iki kito ryto. Žinoma, aš ją užstačiau, tai irgi leidau pasinervuoti kitą rytą, kol papusryčiavau ir išleidau. Cha cha