Bongučių partija

neitikinaiNeJuokiasi
plius nematau tu skriaudejuCha cha

persiprasau…pamirsau kad apie tai skaiciauTaip
galetai ir pademonstruotFlirtasCha cha
cia partiniai rysiai tokie bus?Drovus

pademonstruoti kąNekaltas

opa opa opapa…Valio Su gimtadieniu, naktibaldaiGėlėBučkis Auk didutis, būk gerutis.Cha cha Tu gimęs kaip mano mamkaCha cha Aplamai, žiūrau nemenkai tų gimdinių nusimato greitu laikuCha cha

Sveiki, partiečiai… alų kilnojat?Klasta Aš irgi noriu…UžsispyręsDrovus

Tai kaip tik-degtinė yra neskani !!!NeUžsigert būtinai reikia,kad numušt tą skonį Nekaltas O alų geriant nereikia užsigert MirktMirktKietas

Jei degtinę gerai gerai atšaldai, ir užsigert nebereikiaMirkt Mano pagrindas yra alus ir degtinė. Vsio. Visa kita yra žaidimai su tais visais pribumbasais, kaip tarkim geriant kokią tekilą. Vat tiesa, dar brendis jamamas. O visokie ten likeriai, vermutai - saldu. Vermutą galiu nebent su Sprite. O Trauktinę “Palanga” arba “Dainava” ir vieną. Bet Alus nepermuš niekasKietas

o tavo mamka irgi tokia pati bjauri shaule kaip as?

aloha, MėtLabas

va, gaudyk Alus Cha cha

Cha cha kaip kada… Bet kad neužmiršta prikišt kau kurių dalykų, kai supyksta, tai faktas. Kita vertus, aš ganėtinai neblogai su ja sutariuApkabinimas

Vat Šauliai su Kozirogais nelabai ir sutart turėtųVelniūkštis

ačiūApkabinimas Bet aš tik vieną, nes ryt kraują priduot reiks - bijau, kad neišgaruotų po toJuokiasi

nu tau geriau žinotTaip skanausCha cha

dėkuiGirtas O tu irgi alinies?Cha cha

Nu ne, alus niekad nebus skaniau uz degtine Girtas.

Laba diena. Su gimtadieniu, naktibaldai Alus.
Sekretore, ar su tavim apastas negraziai elgesi Drovus Nekaltas.

Eziuk,nebenusishnekekCha cha

Labas,Drupik Šypsena Ką,čia visi alkoholikai renkasi?MirktCha chaCha cha

pirmininke, sekretore, ar dar belen kas, isbraukti mane is pasrtiio saraso . Šypsena Nusprendziau, kad busiu ne partini kandidatas. Šypsena

Kas tau cia uzejo Dima?Cha cha

Aha TaipDidžiausia Pagarba iš aplinkinių KietasLaimingasGirtasGirtas

kai kurie partijo nariai megsta kandizotis Nekaltas … tai nesinori siusti ju nx, geriau pats iseisiu Nekaltas Šypsena