BOBOS ir traktoristai

Na o antras atvejis,pirmoj klasej drauge rado pas tata prezervatyvu…pylem vandens ir darem is 5 auksto parasiutus

Oi tu besarmate… Bučkis

Aha, nuo mazumes padykus… Cha cha

Jo blyn,visi tokie s dietstva pravilni ir sbytku nedare Šypsenajeibogu,vaikystej sventai tikejau,kad tai balionai suaugusiem,todel ir nespalvoti

traktoristas - ar jis nezavus - kai grizta namo tepaluotas, vejo nugairintu veidu, bet laimingas -suares savo laukus…ar jis nezavus, kai…vasara grizta is pievu ir parnesa savo mylimai puokste lauko ramuniu…ar jis nezavus…kai kiekviena diena, pavarges nuo visu darbu…siurksciomis rankomis apkabina savo moteri ir pasako: -Tu mano vienintele Širdisar jis nezavus !

bet samagono twaikas tai baisus, ar jis nezavus? Cha cha

svarbiausias santykiuose pasitikejimas ir pagarba. Jeigu siu dalyku nera, tada jau geriau vienai. Nereikia nei traktoristo, nei juolabiau kokio sus.ikto vadybininko Juokiasi butum nors su direktorium palygines… Juokiasi

Eina nanana, tas vadybininkas kartu su traktoristu(štai kodėl ožkos ožių nenori, karvės bulių…)Patenkintos, paskui traktoristą railioja.Nereikia nei bulvių nei ramunių. Nuo tokio vaizdelio orentacija iškrypo. Mna dabar Moteris Moteris Moteris pradėjo patikt.

Norit pasakyti, kad vadybininkai tai jau sventuoliai…tik kvepaliukais kvepia ir tik jie moka suteikti gyvenimo kokybe savo mielom Moteris. Nuo asmenybes priklauso, koks yra zmogus - ar jis supuotusi aukstam direktoriaus poste, ar jis butu eilinis. Šypsena

o KRAZu vairuotojai jums patinka? Drovus

Tai cia kiek suprantu traktoristas cia ne specialybe turima mintyse o tipazas.Mano draugelis irgi traktoristas nors baiges pora aukstuju ir traktorius ketvirti milijono kainavo,tai ir nepatiki niekam pats dirba juo Juokiasi

Nea Juokiasi Jau geriau sena boba pasilikt, nei su kaimieciu gyvent .

Mane tai glumina Nežinau litwinai neturi ateities