BMW:)

ai man gal geriau 9 kasariai Šypsena)

reiktu dabar suskaiciuot balsus: kas pirktu toki uz 18, jeigu tuos 18 gautu dovanu.

nori sudaryt loxu lentele Juokiasi

dar idomu ar su tokiu praleidzia / ileidzia ir traukiasi, nes universalai ne banditu masinos Cha cha

Rajone naudoti sedanai brangesni nei universalai Cha cha

Suomi, aCpek mysle. 50d bmw koks litrazas? Cha cha

3 litrai Cha cha pas bnw viskas iki 3 litru Juokiasi

jei keturi cilindrai, tai 2 litrai, jei 6 tai trys Cha cha

zinant pisimo laipsni, tai esu uztikrintas kad foto is interneto Nekaltas

Bet zjbs sumaste, pagamini 2blokus ir suki turbynkas proe korpuso, svarbu vietos uztektu proe ko sukt Cha cha aisku yra ir 3cyl ir v8 ir v12

bit.ly/2ma46deGal kam madingos mašinos?

bet vakar susidūriau, kad savininkai tų 50d patys galvoja, kad ten puskibiris Pavargęslochatrons užsukts gers Valio Gerai

Fantun, čia apie mane taip liūdnai kalbi? Šypsenaautoplius.lt/skelbimai/bmw-535-3-0-l-universalas-2012-dyz elina s-6382657.html pasuk, paplepėsim Šypsenaa baigėsi užtikrintumas? Šypsena

Zjbs bimbaliukas Gerai tik toki pajamus…jauciu greitai atsirastu fotke kaip viena zemiau Juokiasi ishujarintu gete langus net ir is pavydo Juokiasi

tai nereikia laikyt belekur numetus Cha cha ir kasko reikalingas šitam Šypsena)

Darenai, tas lochatronas jau gal 82metais pas bmw buvo, tik kazkodel dabar daug kam kaip naujiena Mirkt

Ps. 1980metais uniquecarsandparts.com.au/car_info_bmw_745i_turbo.php

Tai va…as dabar ilsiuosi…casko nereikia, numesti bet kur gali…realiai kai prisimenu buvusias geresnes auto… Apsvaigęs aisku komfortas prabanga huinia muinia…bet esi tiesiog vergas…maitini draudima…vaikstai i *****a aikstele hui znajet kur…ubagas turi vazineti su ubagiska masina…nx ten vaizduoti Juokiasi

Ko ten bijot ta troike kieme laikyt? Paplepėkim

Nu ka vsio,auto parkas papildytas laguna 3 1,5 dci Cha cha taurage lyg neapgavo lb