BMW ivazhiavo i mano nama

nama spakliuot reikesCha cha

Nu teko matyt karta, kaip moletuose girtas policininkas su maskviaku i nama iskrido. O siaip tai pazystamas mentas turi tip top toki bmw, gal ten jis ir buvo? Ir amzius panasus 24 metai jam.

namas taij nebaijsiai "suzhalotas", nes nelabaij smarkiai trenkesi- tvora ir tujos sustabde… nu bet tvora taij parejo… ir mashina smarkokaij sudauzhe- visas priekis suvarytas…

nu kad ne mentas jis taij tikraij…

O kokiam mieste jei nepaslaptis? Vilniuj?

nea, ne VilniusNe

a… Tada aisku, pazystamas ten pries du metus i medi vasara supyle 528, katik nusipirkes buvo, su mergom vazinejosi, tai paskui puse metu ligoninej vartesi, ir masina i svalke isveze… Geriau buta butu nusipirkes uz tas babkes butu.

tai jei bachuiuku gaila, tai uzjausk kaip norsNekaltas, ne tik moraliskaiNekaltas
Šypsena

Nu, vovo, pati jauna esi, jie ir jauni, nuvaziuokit kur nors prie ezero, paguosi juos kaip galesi, ir palengves ant dusios.

Liežuvis nepradesimNekaltas vienas pazhystamas, kita pirma kart matau… nu bus dar progu susitikt kaij babkes atvesh JuokiasiDrovusCha cha

Cha cha va va prasideda Nekaltas
Labas

Man tai rodos, kad jei pazystamas, tai specialiai ivaziavo… Po kokiu puses metu varpai skambes baznyciu Cha cha

JuokiasiJuokiasi nu bet kaij sugalvoji taij net zhodzhiu neraNekaltasJuokiasi tox ten ir pazhystamas jis manNekaltas

Cia zinok aiskiai viskas suplanuota buvo is anxto jo.

aha, tevuij taip ir pasakysiuTaipJuokiasi

Girtaszentai atvaziavoJuokiasiJuokiasi

nors mano mamaij taij vairuotojas (tas, kurio nepazhystu) visaij patikoNekaltas

Va va, jau ir prasideda… Tai gal ne tik tavo mamai patiko?

nestatyk manes i nepatogia padetiJuokiasi

nepatiko man jie- nemano stiliausLiežuvis

gera pasirodima padareŠypsena