BMW 6 :E

Ne vaizduotes nebuvimas o stilius kaltas Mirkt na man regis ismetimai panasus abieju cia gal kokis tai laabai brangus sportinis pagal uzsakyma gamintas? Nekaltas

Ir priekinės lempos tokios pačios…

tikras lietuvis ne to kad pagirt zemiecio darba bet dar aptreist ant galvos reik

betkokiu atveju stockas geriau buvo

he, i japona darosi panasus

Jei aš lietuvis, tai jau turiu meluoti kažką, taip? Lieva lieva logika.

Rafinuotas, nusišnekėjai. Kam čia girti, jeigu ugly-thing’są kažkokį padarė ? Žmogus pasakė savo nuomonę.

su.da jis cia pagamino, demesio sutrikimo aukoms Taip apmyzt ir padegt tokius vienareiksmiskai.

kaip su tokiu važinėt? Paplepėkim čia jis gal labiau parodom skirtas Nekaltas

Gaila, kad geras masinas sitaip sutiurlinguoja isdarko, bet jei jam patinka tai zjb

Audronis (tas kur sitas masinas daro) gal visiems ir neitiks, bet ar jus ka nors panasaus padare esat? Jis gi tai daro savo malonumui. Sake net per darbus savo seima pamirsta Šypsena Grazu-negrazu, skonio reikalas, bet iniciatyva pagirt reiketu. peace

Nu ir kas, kad nieko panasaus nesam sukure? Tai ka mum nebegaliam dabar savo nuomones reiksti? Jei baisu, tai ir sakom, kad baisu. Pats jus sakai, kad skonio reikalas. Man tai cia isvis freakiskumas kazkoks, su sitom pabaisom.

lrytas.lt/videonews/?id=12137935141213088999&sk=6