Blue Cafe

MrFroid o gal zinai kur nusipirkti ju CD?As nzn neieskojau bet gal kokioj muzikos parduotuvej o gal Garioonuose yra?Laimingas

esu tikras, kad nera…
taciau…

  1. nueik i sollasi ar bomba ir paziurek/ paklausk, gal gali uzsakyti (pagal katalogus).
  2. kazkada per lenku tv pamaciau tokia grupele kaip raz, dwa, trzy… na ka, maniau, patiko ir Labas ale ne, viena diena draugas nupirko kalvariju turguje Laimingas pabandyk… Mirkt

Aciu kad patareiLaimingas
*Rytoj Dipse ais y Muzikos bomba ir paklausines ar turi Blue CafeCha chaLaimingasDar jei nebus, taj y Gariunus vaziuos,kad tik gautu ta CDŠypsena

visu pirma, rekomenduociau sollasi… jiems su uzsakinejimu geriau sejasi…
nors, paskutiniu metu LT labai neaisku kas kokia leidybine firma atstovauja, tad… gali buti sunku…
nepamirshk ir kalvariju… nepaisant to, kad gariunai didesni… Mirkt

As net kazkaip negirdejus apie Sollasi niu gal ir buvaw bet neatsimenuLaimingasO kur ji:centre wlniaus,Europoj gal?

15 metru nusukus nuo gedimino prospekto… ties muzikos akademija… truputi giliau… domaševičiaus ar kokia ten gatvė… NežinauNekaltas

Kaip bebūtų keista, dainavimas gyvai padarė didesnį įspūdį nei mp3 Nekaltas Tai yra, “Love song” mano ausyse pagražėjo dar labiau po EV, o kitų negirdėjau Drovus

O linkas neatsidaro Laimingas

Man patiko, tikrai sauniai nustebino vokaliste Liežuvis

Ot gaila kad neatsidareBlogaiNiu ce nuo interneto priklauso,pas mane Duomenu TiltasŠypsena