Block postas

del cbd koncentracijos Kiguolis sneka kad 20% nesamone. 0.2% thc man rodos baudziakas nera apriboto kiekio, nesu tikras…

Nakčio, tai jamt ant nejamt senajai? Jei pajAmsiu gyvems ar negyvens kaip Kaščiejus iki belenkiek? Juokiasi

Kiguolis beleko žinovas Gerai

ner didesnio absoliuto uz marokietiska hasha Mirktrealiai keturiu pagrindiniu visatos elementu mixas: saules sviesos fotonu jega, vanduo, zeme ir oras. Cia kai Mao isreikstas zodziais nera tikrasis Mao, taip ir neisigilinusiu i tema hasho nenupasakosi zodziais. Ir ka gauni- gauni visam laikui, tai nera laikinas efektas.

Ką ką aš tolerOju? Paplepėkim !!! Cha cha

buvo pas mane gal 20g ganjos filosofines. mes visu kagalu nusprendem, kad da nu nx ta indica… o va tu dejai bb ant kalades, kad labai zeba tau ji. Cha cha

Kada tas minetas meet? Pustelciau, turiu savo, zapasas bent 3 men guli. Gaila dalyvis Wialniaz nebedalyvauja cia, tas uz nakciu labiau patyres turbut Cha cha

Visada sakiau, organizuokit pacanjo, as busiu Taip

as ir prisijungsiu,mano motera nevartoja alko,bet sian ikalbejau kaledu proga,tai ragaujam dviese,gal bleeeet ir antras kartas sian bus Cha cha

ką tu ten pūstelsi po 3mėn, kai šienas sudžiūvęs belikęs.

Apsvaigęs man limpa ta uždaužanti zombinė? Kai aš visą laiką neršiau tau, kad tu drns ir tau pkj kokia? Apsvaigęs Cha cha Ufff

Sienas spec stiklainy, su drekintuvu

bbd ant zoles kiek berukes paskutinius kartus pastoviai gruzas pykina…

negali pykint nuo zoles ne zole reiskias ten ganja viena is stipriausiu priemoniu nuo vemimo!

Geriausia penktd programa jaunysteje budavo po sunkios savaites, siek tiek dumu,alaus ir geras filmas su chebra, sestadieni kaip agurkelis,pailsejas,galva ramesne ir maziau minciu del ateinancios savaites Taip

Jaunystej nebudavo sunkiu savaiciu Cha cha

nzn kiek traukes vietines, tiek NL efektas tas pats

Pykindavo nuo tos vanile nesancios,purkstos Linksmybės

Wori, minetas meet!? As irgi noriu tada!!! Gal ne tik mineto tada…

***** tas hasas, zole geriau Taip