*bliamba* vilnieciai valykit savo miesta!!!!

tikrai nepavydziu Cha cha

daigas esi, o taip putojies Blogai
zodziu parasyt be klaidu nemoki, skyrybos zenklu nenaudoji…
geriau pasirupink savo mokslais mokykleleje, o ne vilniaus valymu.

o tai ziurek bemoksliui dar teks is tikro gatves su sluota valyti tame paciame vilniuj.

man tai banglai netrugdo

O man pankai nelabaiPiktas.beje ko klauso tie banglai,forsai ar urlaganai?
Man iš pažiūros tie banglai tokie biski prie menoCha cha,nx

jo jo gatves sluot nu nenusisnekek durneli

Siulau pirma isvalyti Kauna nuo banglu ir visokiu panku, o tik tada daryti tvarka Vilniuje. Paziurek kas darosi Kauno senamiestyje prie “galeros” Apakęs !!! Vaiksto metalistai remus isskleide, o normaliu forsu nesimato nei is tolo… darykit pagaliau kanors, nes banglai visai isnaglet baigia, dar pora metu ir teks forsam nuo banglu sleptis…

Beje, as pats klausau "brutual death metal" muzono, bet tai dar nereiskia, kad turiu apsirengti kaip debilas ir uzsiauginti plaukus iki keliu… Forsai yra normalus zmones, o banglai yra ispyzdeja molaletkos kurie mano esa kazkuo pranasesni uz kitus…

Respect

ish dalies tau pritariu…visi (banglai, pankai, hipiai, forsai) yra ZHMONES blio… ir koks jusu užknisalas kaip jie atrodo ?! ash padz klawsau metalo, rocko ir t.t. o rengiuosi kaip noriu… Mirkt jomajo…walyt walyt… wa rejkia walyt tokius zhmones, kurie krejpia demesi i kitu ishvaizda…nepatinka - NEZHIUREK blioot Piktas

o …tai jau blogai…man vilnius ir vilnieciaiGerai

GeraiGeraiGerai parasyta

niekas, ar jis butu skustagalvis urlas, ar pankas, metalas, ar kaip jus vadinat banglas, neturi teises kitiems nurodinet kaip rengtis ar plaukus tvarkyt!

Busta Bus, isivaizduok, eini tu per Vilniu, svieti savo skusta galva ir iseiginiais treningais, tik supuola kruva banglu ir atidubasina tave. tiesiog uz tai, kad nestiliovai atrodai.
ar zjbs butu?

Taip Gerai Taip

marsh greit visi miegucio, seniai vaikams laikas Cha cha

ko cia dar draskytis, kazkos nupiepes snarglys nusprende pasirodyti kietas ir cypauja, didvyris kazkos apsisnargleves, sedi prie kompo ir kumsciais mojuoja Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Respect zmogau pritariu he he kavianska uralganiena neprylygsta net Vilniaus kanalizaciju nuotakom…JuokiasiJuokiasi

Blem, idomus jus zmones… Svaigstat, kad Lietuvoj nera tolerancijos, o patys varot ant zmogaus vien todel kad jo plaukai ilgi/jis plikas, nesioja placias kelnes /treningus ar klauso popsa/metal. nu man tai keista. gyvenu as kaune ir neturiu jokiu problemu nei su banglais, nei su forsais (nors su jais ir nebendrauju). ir baikit issikalinet su tom nesamonem ‘kaunas forsu miestas’ ar ‘vilniuj vein banglai’. svarbu, kad jie ZMONES butu.
peace Gerai

GeraiTaipVeeeVeeeLabas

ejau karta vakare vln senamiesciu ir mane tokie du banglai ruskiai pralenke… ziuriu - issoko is uz kampo skinai ir tuos banglus susparde… Cha cha

Va kur maladiec baxuras Gerai

Kalyte, supistam mieste gyveni, tai geriau uzsipisk grabais Ignoruoju

Juokiasi Cha cha Gerai …mestelk majaka kai vaziuosi ju dubasinti, as prisidesiu su malonumu TaipGerai

Oij debile tu man kokia, tuoj kaip pisiu viena i snargly, durnele ko mums pavydeti, kur vieni ruskiai ir psekai (lenkai) gyvena, bbd ant tokiu kaip jus Veee Blogai