Ble'Nx'yja xyecocy cia nx priviso jiebal Ble vsiex

O ypac ble yebal TIKRAJIgrozi ble nx…supuvpyzde užknisaa !!!

Dobermanams dolbinti tokius bl. nx. išsišokelius…s-ū-k-o-s bl.nx. vištgaidžiai…gandonskos vaflinos plėvės…

Mes cia ble dievai nx …Piktas

Man atrodo, kad aš čia ne vienam per straublį per.pis.čiau už visiškus nusišnekinėjimus, aišq, jei po ranka papultų…

Tu sau per pimpalą p-e-r-p-i-s-k su burokine tarką, aišq jei po ranka papuls (kas abejotina).
Dar vienas perpisėjas - stokis į eilę būsi koks 101 dolbanas gaidosas…

DrexL’ai, Mustah’ai, kaip mes dar gyvi ? Tiesiog stebiuosi.Vadinasi ne tokie tie d-a-l-b-a-j-o-b-a-i gandonski jau ir kieti .LabasLabasLabasLabas

Yoooo

Tai gi bl. visokie malalietkos bl. nedap-i-sti nx. šmirinėja bl. Ant pimpalų nx. tokias kail GA’n’GA ir Varputes bl. bei kitokias c-h-u-i-n-i-a-sCha chaCha chaCha cha

Davai bl urodės pasitarkuokit su burokine tarką savo š-ū-d-i-n-u-s klitorius nx. bl. (visokios te Priešės Ga’n’Ga , Varputės bl ir kitokios n-u-o-p-i-s-o-s)Cha chaCha chaCha cha

Ei tai kur dingai gražuole, aš bl. pajuokavau, o tu rimtai klitorį nusidrožei?Cha chaCha chaCha cha

Ko cia nervinies Kietas

Ne tavo s-u-p-i-s-t-a-s reikalas. Sėdi bl. savo šiluminėj trasoj tai ir sedėk…
Aiškins dar čia bl. petūchai visokie…

amaras Ignore

Yooo

oi nusiramink zmogau - isgerk AlusAlusAlus ir viskas bus gerai ,o jei ne tai busi toks lopas kaip tave ir vadina !!!

Čiulp b-y-b-į gaidase bl. dar čia bl. visokie n-u-o-p-i-s-o-s aiškins. Eik geriau į bezdalą pasivaryk Cha chaCha cha

Visus bl. malalietkas ant štolcų…ir pasukti, gausis bl. propeleris kuris vaikys pigius kaimo prostitučių kvepalus, kuriais jos bando permušti savo bezdalo užrūgusios spermos tvaiką…o malalietkos susirenka kaip paršiukai apie kiaulę ir savaitgaliais pasiinkšdami užlaižinėja…fuuuu dūchai bl. vafliaglotai, birkakaliai, šyknaskylialaižiai, gandonskos vaflinos plėvės…ai, bl. tiesiog n-u-o-p-i-s-o-sJuokiasiJuokiasiJuokiasi