Bl, turi fetišų anie :))

eina na tokios keliones ir tokie tikslai… Juokiasi

Jei neklystu ir gerai pamenu, leaf visiskai netaupant prie tokio salcio man vln apie 50-60km istraukdavo ir lekdavau link rozetes.

Yra 2 Leaf’ai pardavimui iš USA, jeigu ir jūs turit tokių tikslų kaip piliečiai foto, tai prašom į PM Cha cha

Principe, aš palaikau elektrą ir tikiu, kad ateitis bus ten. Bet, ką gauni, tiksliau, ko negauni: – važiavimą savo greičiu – normalų surinkimą – normalią važiuoklę – KAINĄ – rizikos nebuvimas technologiniam pažeidžiamumui (noriu tikėti, kad ji nedidelė) – maža rizika developmento klaidų (software developmento, irgi, noriu tikėti, kad šis procesas apvaldytas, bet technologija ir kompanija jaunos, visko galima tikėtis) Žinoma, yra ir pliusų, gali kaifuoti, jei esi tech. geekas (spėju?), gali galvoti, kad esi ekologiškas, na ir, kaip jau išsiaiškinom - gera garantija mazgams (žinoma, prisimenant kainą, būtų keista, jei būtų kitaip). Cha chaČia tik šiaip, mano mintys diskusijai, o ne baigtinis sąrašas - jei kažkur klystu, manau, pataisysite mane. Cha cha

Auri - pamiršai “išorine aplinka” uždraus VDV veryganovičiai ir pisec…visi argumentai nublanks prieš “neišvengiamuma” Cha cha

Well. Nemanau, kad pas mus jau taip greitai uždraus. Cha chaTiesa, kaip baigėsi su tais dviem DE miestais, kur žadėjo šiomis dienomis išvis uždrausti žibalinius variklius?

Man atrodo ten kalba tik apie miestų centrus buvo ir apie senus dyzelius. Šypsena Man įdomiau kaip Švedai ar Norvegai žada pilnai elektrifikuotis neužilgo ir kuo baigsis tas planas.

Kam toks auto galėtų būti įdomus, kas jos tikslinis pirkėjas ? Šypsenaautoplius.lt/skelbimai/volkswagen-phaeton-6-0-l-sedanas-2004-b enzinas-6764491.html

toki paturet, kol neprasidejo dideles technines problemos, butu smagu - turetu plaukt kaip laivas ir eit kaip isp.stas Valio o dar po kiek laiko (dabar dar ne kainu dugnas), tiesiog ikist i garaza ir istraukt po 20 metu, kai w12 ir dar kasdieniam sedane, bus egzotiku egzotika barzdaskuciu laikais Cha cha

Per šalčius nebeliko komfort režimo, tik sport ir normal sport :grinning: Įdomu pasidarė, kaip jie tą amortikų kietumą reguliuoja, kai ne ant pagalvių.

Hollow, yra tiesiog “klapanai” ir kameros pačiame mortike, jei neklystu.

Jau atsirado terminas: range anxiety Laimingas

niekam nereikalingas tas VW bus, bmw/mb su v12 daug reikalų parduoti, o čia vw, kurio nevertina Šypsena

Tik fajetonui tokį remontuką turbūt reiks padaryti:youtube.com/watch?v=ihUAMnRahuop.s. aš manau ir vw toks pat kaip audi variklis stovi.

Anonizmas su tuo leaf taip vaziuot Nekaltas Cha cha

range anxiety Šypsena mane, pratusi prie benzo/duju, matyt vos pradejus judet priepuolis istiktu… Nes siaip varai, baigiasi, tada dar zinai, kad pilna baka benzo turi, kaipo ir px, kur ta degaline, piliesi, kada patogiau ir t.t.

nu tas fajeton net kolekcinės vertės nelabai turi

Rafi, matia skirtums tas, kad viena stovykla turi vdv, o kita stovykla tik jatubes vidosiku bagažą Juokiasi

Dar priedo, kad jie anglimi kūrenami, iš tikro, reikėjo papostiti tam važiavusiam Juokiasi Būtų įdomi reakcija Juokiasi

Manau, po kokių 20 metų tas fajėtonas turės vertę Taip