Bjaurusis anciukas [nerodis krasivoi]

Maciau beveik visa rusu kalba

Man si versija geresne, kadangi anos maciau tik pora seriju, tai sita galiu ziuret drasiai. ypac kai svajoniu princas toks visai nieko Flirtas+ daina grazi

KAIP TAIP GALIMA: pateikt visišką plagiatą? (argentiniečiai ar kažkas iš l. Amerikos tokį kūrė).

apie taj galima rasyti knygas…

kartais su mama paziurim vakarais Cha cha

visai nieko toksCha cha

pirma karta gyvenime ziuriu rusiska seriala Apsvaigęs. Aisku 100 kart geriau uz meksikietiskus Šypsena

nuplagijuotas is mexikieciu, bet zymiai idomesnis, geriau atliktas vienas geresniu serialu siuo metu rodomu.

scenarijaus atzvilgiu nieko nauja ar idomaus, bet jeigu prie vakarienes stalo rodo, tai paziurauŠypsena

siaip anonse nelabai supratau apie “gime Mazeikiuose”, tai aktore pusiau lietuve?Šypsena

o del to, kad vercia i lietuviu kalba, sutinku, kad nelabai gerai, nes nera titru, o ant rusu kalbos verciant lietuviu, kazkaip nei siaip nei taipŠypsena

Kazkada ziurejau viena serija, tai pasirode kad labai jau persistengia aktoriai bevaidindami. Serialas panasus i spektakli teatre.

O aš tai dabar sėdėdama motinystės atostogose nevalingai įsijungiu teliką nuo šito serialo. Ech… iki ko tik nepriveda sėdėjimas namuose be jokios rimtesnės veiklos…

Apkabinimas

Puskariova valdo…JuokiasiJuokiasiJuokiasi siaip kai namie bunu isijungiu,bet serialai nelabai domina…seip visai nieko…Gerai

Juokiasi

norejau paklaust kokia grupe atlieka tituline serialo daina?

Julia Savicheva.

Ne tas serialas, kuri skubetum i namus ziuretiNe

karta su tevu buvau parduotuvej, ir ten kaskoks tevas savo dukrai pasaipiai sako “Puskariova”!
o dukra “nu papa!!!” [nu teti!!]
buvo labai juokinga Cha cha

serialo neziuriu, bet tituline daina labai grazi.

Yulios Savichevos dainos "Esli v serdce zivet lubov" KVN komandos ASTANA.KZ is Kazakstano versija.

http://www.youtube.com/watch?v=MXDXLsgXNEU

Man taij patinka wisai nieko bet tapati mala galetu greiciau grazia pavirstiFlirtas
Aj seip rode kaip ten… aaa… BETE BJAURUSIS ANCIUKAS