Bite: Jum reikia sumoket 1068,83 lt

Cha cha Cha cha neblogai Cha cha

isivaizduoju ka mama pasakytu Baisu

jofana Baisu cia rimtai infarkta gaut galima Nežinau

Čia tai geras Juokiasi

man ateina 50 lt jau rekia kad per daug shneku, o jei ateitu 1000 tai pakartu Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

o cia tau is bites numerio atejo sms’as?

Nenoreciau meluoti, bet jeigu neklystu tai paprastam vartotojui limitas skiriamas ne daugiau 300Lt. Bet ji galima ir padidinti. Yo! PEACE!!!

pas mane limitas ant bite privatiems 2 1100Lt.

Nexuja,naujiem bites klientam tik iki150lt duoda limita,paskui gali didintis

as irgi vakar gavau is Bites sms: Jums apribojama galimybe naudotis paslaugomis, nes virsijote kredito limita, prasome sumoketi 74.36 Lt. As ble galvoju kas per nesamone per ~15 dienu 74lt isnaudojau… pasiziurejau per mano.bite.lt tai visai nesutampa skaiciai… ten parasyta 42.26Lt. Tai va… Bite susimaise kaska Juokiasi

Nu prikolas levas biski bites…Nors siaip jau 2 menesius is eiles kazkur praejus ~5-10dienu nuo mokejimo gaunu visalaik SMS kad as isnaudojau 70% limito…Kazkaip nelabai juokingai skamba…Pirma menesy galvojau gal rimtai cia taip nes kalbejau , rasiau daug…Paziurejau kad as to limito net 20% neisnaudojes…Antra menesi isvis korteles nenaudojau…Ir gaunu sms’a Cha cha Levi tie bites prikolai…Galetu ir susitvarkyt aisku…

Jo. as is bites stai sitokio nr.gawau ta sms:+37069900000

Su tais limitais tai bite pavaro kuo daugiau sneki tuo daugiau limita didina… pas mane 4000 Lt… ot ir pabandyk paprasyti sumazinti… isgirsi atsakyma “mes limitu nemazine” Nekaltas

man irgi panašiai buvo. Tik, kad suma žymiai mažesnė ~200 Lt, bet kaip per tris dienas tai Apakęs

Juokiasi Gerai