Biski apie grybus ir grybavima

magic mushrooms…?

No,musmiriu nevalgau Juokiasi

negrybavau shiajs metais ir shiaip retai grybauju. o grybus tai megstu.

As irgi megstuTaip
O pas mano drauges seimoje is 7 asmenu tik vienas tetis valgo grybus…
Kaista man kazkaipNekaltas
Juk nerealiai skanuNiam niam

Taip

mmmm nia Cha cha as paparasciausiai uzsiimu kuo nors kitu, o ne grybu rinkimu… NekaltasCha cha taj nenori masinoj vietos uziminet Cha cha geriau vietoj manes kibira pasiima NekaltasCha cha

Negrybauju, ir nevalgau grybu Veee

labai megstu grybus Šypsena taip pat ir grybavima,nors shiaip metais ne karto ir nebuvau Šypsena

be misko negaliu nei savaites istvertNekadangi mano drauges seima gyvena prie misko o jos mama patyrusi grybautoja,uogautoja(i diena po 1-4 kartus eina i miska)per taigi as daznai grybaujuTaipLaimingasnegaliu be miskoMyliu
o grybus nelabai megstuNetik tuos mazuciukusTaipech…priminet man miska…
ir vel noriu!!!NustebęsLiežuvis

fee nemegstu grybu. bet grybaut visai patinka Gerai

nekenciu grybawt…Veee todel manes niekad neiima kartu…Cha chair apskritaj grybaj yra atwratitil’nas rejkalas…feeVeeeVeeeVeeenemegstu joo labaj…Nežinau

Grybu as pati nelabai megstu, siais metais grybaut nebuvau nes nelabai megstu po miska pusinet ir ieskot grybuVeee

mano nuo kepamu grybu kvapo pykina Taip nzn kodel…shiaip skanu kai nejauti ju skonio Niam niam skanu uzhkonservuoti grybai zhiema kai valgai shaltus Niam niam su svoguniukais Taip

buvau grybaut bet per valanda adau 1 gryba…sako kad grybu mazhai Taip
na gal palijo ir ishdygo…Nekaltas

YopTaipMano tevukaio nei manes,nei bratano neima.Prisikrauna pilna
masina kibiru ,bale daugiau grybu rasTaipŠypsenaDazniausiai randa,nieko negaliu sakytCha cha

Cha chaJuokiasi uiuijuijuijj gerai tu cia Cha cha

na ash siais metais dar newaziavau,kazkaip labai tingiu Cha cha

…Pats Grybavimo Procesas Man Patinka [aBi jo Prasmes GRYBAUT Siaip Yra Geris Cha cha]…Eini Sau Miskeliu Mobilus ant Kaklo Ir Ieskai Rysio Cha cha…Pasedi Ant Samaneliu…Lasiniu Pavalgai Cha cha…Uhch…Patys Grybai Tai Nelabai skanu Drovus…Siemet Da Nebuwau Angelas

labaj zjbs biznis, mano tevas per tris dienas prigrybavo ir pridave grybu uzh 280 lt

Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi ieskai rysio grybaudama Juokiasi Juokiasi geras Cha chao va mano sese tai vis valgyt prsidaro,taj toj ispudis,jog visi vaziuoja i miska valgyt,o ne grybaut Cha cha kaip ir dabar Cha cha

Nevalgau grybų Cha chaO šiaip grybaut irgi nelabai mėgstu Nekaltas