Bijūnėlio žali lapai, raudoni žiedai

LabasLabVakarApkabinimas

Kur tu siurbeliu saltyje randi?

kazkuriais metais veziavom su aivaru ir gedu, tai dele prisisiurbe kojon, isroviau, bet turbut nevisa, tai per para istino koja taip, kad i bata netilpo ir visa “karsta” buvo, tai pora svirkstu kumpin, savaite vaistu ir viskas tylu, a dabar xuj znajet kas cia busJuokiasi

Sueis profilaktikai.

as pries kokius 15 metu buvau veziaudamas ant butelio basas uzlipes ir nusipjoves pagalvele ant pado kur ties kojs nyksciu. nuveze i ligonine, prisiuvo ta gabala mesos ir isejau ant biuletenio… bet tai negi namie sedesi, variau sapalu gaudyt, pavarinejau kelias dienas pakrantem rasotom ir atmirko tas prisiutas gabalas, teko pas daktara vaziuot kad pasalintu Cha cha gavau pzdy nuo chirurgo, bet normaliai - isaugo naujas, dabar tik randas apvalus likes Cha cha

juokas juokais, bet vaistai kuriuos dabar geriu tinka ir triperiui su sifiliu gydytŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaJuokiasiŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

koki jau triperi pasigavai Nekaltas

nedave man biuletenio, sako px, gali dirbtPiktas

Jei sergi-reiskias biuleten,o jei biuleten tai i rybalke iskart.As kada koja buvau suslauzes tai beveik kozna diena zvejojau.

uzjauciu bet niekuom padet negaliu Apkabinimas o kas cia per vaistai ,bliac,?Cha cha

vaistais bliac, ir tai neaisku kada pabaigaPiktasPiktas

ciortikas ziurint kuo sergi,ir kaip gydit reikia …ar kocelu ar vaistais Cha cha

as ir nebuvau pasveikesJuokiasi

nu paskutine diena apdraudziau, nespejo
beje isregistruotos nedraus, o kai ziurejau, tai rode kad yra draudimas, nors nuo nauju nebuvo jau

http://lt.wikipedia.org/wiki/Papuasai#mediaviewer/File:Yali_man_Baliem
_Valley_Papua.jpg

tu ka? vel sergi?

gal jau isregistruotaJuokiasi

ner tokiuJuokiasi

sveikuciaiLabasApkabinimasKava

nu va as ir priekaba apdraudziau, nors dabar tai tikrai nereiks iki pavasario