Bijunėlio žali lapai, raudoni žiedai

O as pririjau sparneliu orkaitej keptu, crva nepalyginsi skonio, kaip ant zariju pasidaraiVeee

toj vokietijoj kur daba kestutis kiek zinau kebebu neduoda Nekazkada buvo laikas kai viena kita masina parvarydavau Drovus

aha Taip
kitoj gatvės pusėj Gerai nei kokių nerealių kopūstų per daug- padažo pilna- česnakinis mmmmmmmmmmNiam niam man asmeniškai užtenka už 6 LTL.
Lazdynuose prie erfurto yra atskiras medinis kioskas- tai ten kebabas 10 LTL + mėsa karbonadinė. qrva- kaip padavė- dydis neralus- galvojau rankšluostis susiktas Cha cha bet kopūstų daug…

a su Kęstuciu po Vokietija trankiaisCha cha???

Tai jei sugalvosi paragaut, issirink teisinga vieta, nes ju skonis skiriasi nuo visai skaniai suvalgiau iki vos neapsivemiau, nes radau tik kopustus ir 2 lasus padazoLabas

o privatas pas mane tuscias…Liūdnas

nu pakabina sjianiokas viena kita makaronaCha chaTaip, bet ner ans labaij blogas, toj indesiu kokia LinksmybėsfotoCha cha

Nesu ragaves kebeboNeNekaltasDrovus

O ka sjianelis apnuodijes buvo?Apakęs

kas cia blia per makaronaiNežinau
p.s. ir kodel tu ne palmej Klasta

kazkodel vokiskas kebabas man asocijuojasi su sadyvros makaronais Cha cha

bendradarbis nuvažiavo ir visiem atvežėŠypsena

p.s. kas pasakys ačiū už geras vietasŠypsena ?

Sveiki LabasLabasLabas

Kaip negirtas?Nekaltas rase kad daugiadienes buvo, geriau galva , asilas, butu nusipjovesJuokiasi

Nu bet tai biski smegeneles pasisukt turi, svarbiausia negyrtasApakęs Daktarai prisiuvo, bet sake, kad stankietas veiktu, sansu beveik neraNe

zinau ta kaima Pavargęssvogeris salia zemes prie ezero yra nusipirkes Cha cha

Labas ka pripy.zdielinot per naktele Mirkt

Labas rytas, ku cia skaitai?

LabasLabasLabasSkaitau

jau geriau Kietas