Bijūnėlio žali lapai, raudoni žiedai

Nzn Ne plude ant burbuliuku vartesi, vartesi bet Blogai nepajamė, bet užtat ežeras karšiam ir karpiam tai Gerai bus galima su nakvyne palekti - ir vietų yra ir gamta graži Taip

zdrf kaip ten einasi? Nekaltas

Marciauckaij kodel nesugavaij lynuKlasta

nu ir kas cia wykst???

Kaip cia bijūneliai ne pirma tema a Apakęs

krc ***** cia ne filmas - puse praėjo dar nesijuokiau Juokiasi

bent osobienosty nacyonalnoij palytyky man nepatikoNe

Sveiki LabasLabasLabas

neprisiishdykaukCha cha

sianuk nekreipk demesio, tegul gieda ans man negailaCha cha

Pajungė Zebra optiką. Aik tu nak, kaip gražu Tūsas Filmas per 4 minutes pareina iš LT. Iš užsienio greičio vaizdelis guldo ant menčių Apakęs. Vat už tokį produktą negaila 49Lt/mėn Tūsas Teo mane nustebino.

grauzk morka Labas

Normali ten standartine miegmaisiu medziaga, pasizyminti geromis termoreguliacinemis savybemis, ko nepasakytum apie medvilne.

neturi neto salvis, Ramanauskai gal paremtum perspektyvu juonuoli kaip verslininkas Šypsena

Tokios tos paleistuves gavau atestatą ir lauk iš sykio namo, ryt gal į žv nukilsiu 3h keltis, eiti dar kilpą meškerės prilituoti.Cha cha

Kai isvaziuoju prie ezeru i ANP, prisizvejoju iki soties, o kai nevaziuoju - dirbu, mano toks gyvenimo budasNekaltas Aplink Panevezi nelabai yra kur ir pazvejoti, o dabar - nekiba.

Tryse pasakoja savo baisiausias pagirias:
Amerikietis:

  • Pribundu savo jachtoje su meiluže… Taip jos noriu, bet po vakar
    niekaip nestovi…
    Prancûzas:
  • Prabundu savo viloje su dviem moterim… Noriu jų abiejų, nu bet po
    vakar niekaip nestovi…
    Rusas:
  • Vyrai… Nepatyrët jûs tikro "pachmielo", nepatyrët… Isivaizduokit.
    Atsibundu griovyje, patvory, klynas atsegtas, pimp… išlindęs, stovi
    kaip kuolas, ant jo tupi varna, kiaušus snapu kapoja, o mano burna taip išdžiûvus, kad net štiš negaliu pasakyt…

LabasKatėAngelas

kaip tavo sala gyvena?

Sveikas, Linai Labas