Biblioteka ar knygynas?

biblioteka…vistiek jei knyga nepatiks galima grazint Flirtas

Labai noreciau jas pirkti knygyne, nes bibliotekose knygos yra pasenusios, nauju taip pat nedaug. Deja, vel ta pati problema- pinigu stygius PavargęsDazniau imu is bibliotekos, o viena kita ir nusiperku

As tai dauguma knygu imu is biblioteku arba skolinuosi is draugu… Knygyne nusiperku nebent labai trokstama knyga Šypsena O siaip daug knygu gaunu dovanu (: Knygos valdo Šypsena

As tai dauguma knygu imu is biblioteku arba skolinuosi is draugu… Knygyne nusiperku nebent labai trokstama knyga Šypsena O siaip daug knygu gaunu dovanu (: Knygos valdo Šypsena

Biblioteka IR TIK biblioteka Laimingas Nemanau, kad apsimoka pirkti knygas, kurias skaitau tik viena karta. Tas, kurias galiu skaityt kiekviena diena paprastai kaip nors isigiju…O shiaip visada turiu bent viena knyga ish bibliotekos Laimingas

Dazniausiai knygas imu is bibliotekos. Visgi nematau prasmes pirkti knygos, kuria paskaicius paskui ilgam padesiu i lentyna dulket. Geriau pasiimu, paskaitau ir atiduodu atgal.

Vogiu is knygyno Cha chaO siaip tai labai ivairiai, priklauso nuo finansu. Siaip tu knygu kuriu reik arba prireix nusiperku.

knygynas Gerai Gerai

Dazniausiai renkuosi biblioteka…, bet kartais ir knygyna. Neperseniausiai is bibliotekos buvau pasiemus “Baltaragio maluna”, knyga taip patiko, kad perskaicius ja nusipirkau is knygyno Drovus

man tai taip keista atrodo,perskaitei,o kam dar pirkt? Drovus

Dazniausiai knygas perku.ne dazniausiai o visada.Neprisimenu kada paksutini kart emiau is bibliotekos;> I menesi nusiperku nors viena knyga.Nes jei knyga man idomi as ja perskaitau per kelias dienas…;> o siaip keiciuosi su draugem…bet is bibliotekos neimu.kazkaip neidomios man ten;>>

Jei liabai noriu kokios nors knygos ir zinau,kad bibliotekoje jos greitai tikrai nerasiu,perku. Daznai prashau,kad knygas man dovanotu. O senesnes knygas,kuriu knygynusoe tik nauji leidimai,nematau reikalo pirkti.Einu i biblioteka Mirkt

knygynas- per brangu. o biblioteka Gerai ten knygos senesnes,bet nieko tokio. tarkim nueini i knygyna,pamatai pvz P.Choelho knyga ir jos uzsimanai. bet kisenese “perkuciu” nebuna,tad tenka keleta menesiuku palaukt,kol ja gaus biblioteka,o td nueini,savo parsiuka suraitai ir skaityk i sveikata. nori antra karta skaityt - vel parsiuka suraitai-ir knyga tavo Cha cha

Zinoma, nuosava knyga yra mielesne, i ja galima labiau isigilinti, kadangi nereikia skubet ja skaityti , kad laiku grazintum. Tik beda ta, kad jeigu pirktum visas skaitomas knygas, per menesi reiketu bent 50-100 Lt, o ka jau kalbeti apie tuos knygu grauzikus, kurie nosies nuo ju nepakelia ?

biblioteka, nu aisq butu tu litu iki kaklo, prisikrauceu ash pilnas lentynas tu knygu, bet daba tai nesiveria pinigine jom… nesisikundziu, man labai patinka nueit i biblioteka, pasizvalgyt, o ir lb nauju ir grazhiu manojoje yra Šypsena Gerai

Jep, dazniausiai visgi tenka naudotis bibliotekos paslaugomis Nekaltas Kartais leidziu sau nusipirkti knyga, bet dazniausiai ji buna ne grozinio pobudzio. Siaip malonu gauti gera knyga dovanu - blogai tik, kad knyga nelaikoma labai populiaria dovana, o daznu atveju ir per brangia. Kalbant apie naujesnes knygas, daznu atveju keiciames su draugais ir ieskom per pazistamus.

Teikiu pirmenybę knygynui.Imu iš bibliotekos tik tas knygas, kurias privaloma perskaityti mokyklai.Arba tas, kurių nėra naujo leidimo.O šiaip labiausiai patinka pirkti naujas, švarias, kvepiančias, nenaudotas knygas.Vien nuo mintys, kiek žmonių, taro jų ir nevaleikų, čiupinėjo bibliotekines knygas, darosi ne itin malonu.Puslapiai nuteplioti, nuplyšę… Nežinau O iš knygyno pirktos knygos nuosavos.Galima jas skaityti kiek tk nori ir kada tik nori, nereikia grąžinti.Nors ir brangios.Man pinigų knygoms negaila.

Su bibliotekom daug cackinimosi, laiko gaisimo. Bet pigiau uztat. Vis del to, man smagiausia yra isgyti knyga Šypsena.

o se pas Jus bibliotekoj kainuoja knyga paimt? Drovus

jei zinau, kad knygos reiks tik vienam kartui arba mokslo reikalui ir po to man jos nebereiks, tai imu is bibliotekos, taciau, jei knyga man patinka ir idomu tai kas joje parasyta, leidziu sau ja nusipikrti. knyga ilgaamzis dalykas.