Besisukantys dantų šepetukai

Pasak kokiu tai tyrimu (neivardinta kokiu), elektrinis sepetelis valo nei geriau nei blogiau… supermama.lt/content/view/17/

Man tai irgi juokinga kai voveriukste,priklausius kazkokiu pasakojimu apie visus Vokietijos gydytojus teigia apie kazkokius 100 %. P.S.Laurike,nors tau juokinga del visai ko kito nei man,bet vistiek juokinga abejais atvejai Šypsena

OT To voveriukste: Kadangi tu taip pasinesusi i naujoves taigi,kam reikia isskirti Vokietijos stomatologus,jie tokie pat gydytojai kaip ir musiskiai,dirba su tom paciom medziagom,su ta pacia aparatura,gauna toki pat issilavinima,kaip musiskiai gydytojai.Vokietijoje kaip ir pas mus yra ir geru ir blogu gydytoju.Todel jokio skirtumo (skirtumas buvo gal pries kokius 15 metu) ar kazka rekomenduoja Vokietijos gydytojas ar Lietuvos.

Stomatologas rekomenduoja,o ne gydytojas. Zinot man ir juokinga,tai vis kartu pasijuokim is musu beprasmiu ginciu apie dantu sepetukus.

Na siandien tu mane pirma karta prajuokinai!Gydytojas taip pat yra ir stomatologas,dabar gydytojas odontologas.Jei cia buvo snekama apie dantu sepetukus,tai nejaugi tau buvo sunku suprasti kad rasant gydytojas,turima galvoje gydytojas odontologas,o ne gydytojas proktologas?

Taip,taip sefe.

Tegyvuoja Shepetukai, Hau Juokiasi

Tik kodel niekas neatkreipia demesio, kad ta elektrini sepeteli galima lengvu spustelejimu isjungt ir gausim ne ka kita kaip sena gera paprasta dantu sepeteli su visais jo “svelnumo emaliui” privalumais.

kiek zmoniu tiek nuomoniu Liežuvisbet ieshkanciajam pritariu Taip.kai pabandziau pyrma karta elektrini sepeteli,nebenoriu net pagalvoti apie paprasta Ne.be to dantis reikia valyti 2-3 min Taipir nelabai tikiu,kad jau kiekvienas is cia rasanciuju taip ir valo tas 2-3 min.o elektriniai sepeteliai dazniausiai buna su “time” kuris po 2-3min duoda signalus,kad jau gali baigti valyti Taipmanau,kad neisbande kokybisko elektrinio dantu sepetelio negalit sakyti,kad tai yra blogas dalykas.o be to po tokio valymo as nejauciu apnasu ant dantu visa diena,ko negaliu pasakyti apie paprasta dantu sepeteli Ne(nors ka gali zinot,gal tos apnasos nuo skrandzio ar tai seiliu sudeties ??? Nekaltas )yra tik trukumas-brangu Taipbet kokybe atitinka kaina Taip(siam produktui)

As irgi toki turiu Taip ir man jis tikrai patinka. Mano stomatologe patare toki nusipirkti. Cha cha