Benq digital camera 350K pix / 16 Mb - ar verta ?

As sutinku, kad uz 100 LT geras daiktas, bet nepatiko, kad dazniausiai siose kamerose (lyginant su PowerCam serija) isimta macro funkcija ir isorines korteles.

Kad masiskai gestu - nemanau. Be to , yra toks geras dalykas, kaip garantinis aptarnavimas. jei is pakankamai geros ( gera nebutinai reiskia didele ) firmos nupirksi, sugedusi pakeis iskart ( max 2d. kol atsives is didmenininku ). Kitas dalykas, kad galbut tau pucia migla. Man TOPO centre perkant BENQ DC1500 irgi daug pudrino smegenis. As kaip visad pries perkant gan brangu daikta ( man 350 lt yra daug ), megstu viska apie ji suzinot ir pasvert. Jie man sako: greitai issibaigia batareikos ir daug kainuoja jas keisti. Atsakau: jame yra licio akumas. Jie man : ni*uja. As jiem : davai patikrinam. Ptikrinom - akumas yra. Jie man: brangios atminties korteles. As: pigesnes - tik SM, o fotikas tures buti zymiai brangesnis. Jie man: nuotraukos prastos kokybes. As jiem: man uzteks. Pavyzdziu prisiziurejau.

Dar siule canona uz 500 lt , bet pamasciau, kad kokybe ne ant tiek bus geresne, kad butu verta sumoket dar 150 lt.

Reziume: pavyko nupirkti daikta, kuris savo galimybemis mane tenkina. Nuotraukas bandziau spausdinti 13x18 ir labai padorios gavosi.

Sveiki, nu vakar nusipirkau Mustek Gsmart 2 mini , vakar bandzhiau fotkint naktini miesta, bet nieko gero nesigavo Šypsena , o namie fotkinant ir filmuojant , kai pasidarau dirbtini apshvietima , tai taip raudonai rodo , siaip esu patenkintas pirkiniu, stai kelias nuotraukas idejau http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary_other/246398.144
382-=(837159869
, jei galit pakritikuokit, juk tik antra diena fotografu esu Šypsena , as tas nuotraukas pashviesinau su Unlead photo explorer, iskola problemele fotkinant is kokiu 2-5 m atstumo : nors fotkinu objekta ties centru, bet nuotraukoje matosi tik virsutine jo dalis, chia reik ismokt fotkint, kad objekta ne ties centru paveiksluot ar kaip ?

cia toks subjektyvus dalykas … pamatytum nuotraukas, darytas su 1000 lt darytu Canonu (Nikonu ir pan., pamatytum kas yra geresne kokybe … jeias buciau pardavejas, irgi siulyciau kad ir brangesne, bet geresne preke, taip kad apie puciama migla be reikalo cia taip is anksto snekate … kaip ten bebutu, uz varda yra imami pinigai, taciau tikrai tie brangus Canono, Nikono ir kitu FOTO firmu fotikai dirba geriau ir kokybiskiau nei visokiu Musteku, BenQ, Trust ir kitu panasaus lygio firmeliu …