begti is namu tai : noras pazinti gatves gyvenima ar buti kietam?

Su tėvais sugyventi visada įmanoma. Nuo problemų ir nesantaikos neverta bėgti atsukus nugarą,su bėdomis reikia kovoti. Kodėl dažniausiai būtent paaugliams kyla mintis bėgti? Dėlto kad jie perdaug nepažaboti,ir nori jaustis VISIŠKAI laisvi(nors patys nesupranta kad tai gali išeiti ne į gerą). Jie bėga nuo problemų,ir nori ĮRODYTI tėvams,jog gali ir be jų…Nors vėliau ir gailėtūsi. Nepateisinu tokio poelgio. Blogai Žvaigždė~

Neverta…Galima ishpresti viska visai kitaip…Tie kurie bega nezino ko nori…Ir be to tai geruoju nesibaigia Nekaltas

Na jei gyvenimas tikrai privercia tai ka daryti Nustebęs …Jei yra tikrai sunku manau ryzhchiausi pabegti…bet ne del to kad taip yra “kieta” Ne

jej kalta aplinka tuomet tai suprantama…taciau jej begama kad irodyt tevas kad esi visagalis neverta …nes aksciau ar veliau busi priverstas isheit ish sito guoliuo kuri suteikia tevai…ir kurti savo gyvenima…nemanau kad saltos gatves ir dregnas asvaltas gyvenimo tixslas Nekaltas

Tai paprasčiausiai kvaila Nekaltas Nekaltas Nekaltas

paskutiniu metu, kiek pastebejau, jau darosi visiskai nieko kieto begti is namu. netgi gedinga. Taigi, persasi isvada, kad visgi gyvenimo salygos kartais(tfu tfu tfu) privercia

Taip jo, sutinku. nebent tik privercia aplinka. Daugiau neverta. (taip, skaiciau heroina…)

begimas is namu: problemos namie arba tam paaugliui reikia psichologo

na nzn… man tokie dalykai tirkai nera aktualus Šypsena

tikrai newerta? kas is to kad pabegs? anksciau ar weliau tures grizti

gatves gyvenimas tikrai labai idomus… Cha cha

Diskutuota tema jau šimtą kartų

man tai neaktualu, esu patenkintas savo tevais, tai nera priezasciu delko galeciau begti nuo ju…

neverta Pavargęs

as manau, kad jeigu paauglys bega is manu tai jis ne kietas Ne o atvirskciai silpnas ir negali issispresti problemu. Aisku jeigu ten tevas geria ir musa, tai tada jau geriau pagalbos kur kreiptis, bet ne begt is namu. Vistiek paskui rekes sugryzti ir tada jau tikrai nemiela butu su tevais bendrauti… Nežinau

Neverta, problemas galima spresti kitaip

neverta…juk vistiek reikes sugrizti anksciau ar veliau

neverta

norint pazinti gyveninma juk nebutina pabegti is namu o siaip gal is dalies norint pasirodyti kietam… arba kartais vaikai juk bega is namu nuo sawo tewu, kurie pvz juos skriaudzia…

kas bega tam negera galvoj