beglobiai sunys...kuriu niekam nereikia... bet ar del to taip galima?

ka cia nusisneki

kiek matau, tai jis visada kokias nesamones kalba…Nekaltas

tajp…tox as jau deja…,…nesveikos psichikos…

tai kokios bedos kamuoja?

na tikrai gaila,bet taip jau yra.ir nieko cia nepakeisi Nekaltas

siaubasz…vargsaij sunelaiij…kaip man tokiu gaijlaLiūdnas

Nereikia pamiršti, kad pensininkų šunų sterilizacija kartą į metus tam tikru metu atliekama NEMOKAMAI, todėl nereikia skųstis, kad per brangu. O beje, jei augint mažus šuniukus, išeina žymiai daugiau išlaidų. Ir dar: jeigu per brangu atlikt sterilizaciją/kastraciją, tai kam išvis šunį augint Nekaltas O žmonėms šunys sukelia problemų tik tada, kai šie jiems sukelia problemų: jei šunį normaliai prižiūri ir myli, tai ir šuo laimingas, ir šeimininkui rūpesčiai mieli + tūkstančius kartų atsiperka.


Kas link pačių prieglaudų, aš niekad nebuvau Nekaltas Bet manau, kad iš tiesų ten dirba tokiam darbui visai netinkami žmonės, beje ir nenusimanantys nei kiek apie šunis ar kitus gyvūnus; nemanau, kad geros Širdis širdies žmogus ištvertų kasdien žiūrėti į tuos snukelius… O jei ir ištvertų, tai lėšų skiriama gyvūnų globai tikrai per mažai Nustebęs

nu ne,retkarciais rimtai parasau…

seubaz!LiūdnasLiūdnasLiūdnas

Gyvunai juk nedaiktai, ju negalima taip paprastai ismesti i gatve Ne Nesamone, nesupranta zmones ko nori, o po to kencia kiti Piktas

O kam tu gyvunu reikia? Nebent, kai Spokerfon… sake, juos galima suvalgyti. As, pvz., esu ragaves sunienos tauku. Hm, visai neblogai. Zodziu, PAGAUT juos ir i KEPTUVE!!!

niam niam niam

cia pora zmoniu uzsipuole priziuretojus…nu jei nebutu tokiu bjauriu zmoniu,kurie juos ismeta tai nebutu ir tu sunidziu bei priziuretoju…o gailestis einant gatve pamacius sunyti nieko vertas…nes nuejus pora zingsniu tu ji pamirsti…budama maza svajojau atidaryti sunide…nepasakyciau kad dabar ji jau butu uzmirsta,taciau kaip supratau matyt jai nelemta bus issipildyti,nes gyvenimo salygos bet aplinkybes tam netinkamos…

Ak kaip mane nuliudinai kaip man ju gaila…LiūdnasJai tik galeciau tai padaryciau taip kad visi sunyciai turetu siltus ir jaukius namus gerus seimininkus ir butu sotusTaipLiūdnas

taigi as labai noreciau pati laikyti suni ,arba bent kokius 3 bet negaliu nes mano teciui elergija ir mamai. nors sunis as dievinu

ash siaubingai pasipiktinus tais kurie shituos shunis ishmeta gatven. argi taip gali elgtis protingas zhmogus? shuo gi ne mashinele, kuri patiko - pazhaidei, nepatiko - ishjungei. dieve, jei tik galechiau, visus tuos beglobius shunis galechiau susitempti i namus ir paskutini duonos kasni atiduoti jiems, kad tik jie jaustusi saugus ir ne vienishi shiam zhiauriam pasauly. ish tikro labai bijau, kad ant senatves is tikro nesusitempchiau tu visu shunu i savo kambary Cha cha tikrai visko gali boot Cha cha bet dar budama mazha pamenu kaip svajojau uzhsidirbti DAUG pinigu ir tureti shunu prieglauda kur butu mln shunu ir visi iki vieno jaustusi laimingi. tiesa, ta mazhyte svajone vis dar ishliko…
o tokius kurie yra tokie zhiaurus su savo shunimis, ishmesdami juos i gatves siulychiau pacius ishtremti porai menesiuku i lagiri koki, kad suprastu, kokie budeliai jie tada yra…
uj, neduok dieve, sutikchiau toki gatvej…Piktas

Ne tik sunys,bet ir kate,bei kiti.
Kiap man ju gaila… Liūdnas

zn patyriau ta paty…Taip buvau radusi bokseriu veisles shuni ir jis buvo labai labu sukudes tiesiog kauliukai tik TaipNustebęs bet ash jo laikyti negalejau Ne neleido Žliumbia o ash taip prie jo prisirishau per nakty…Nustebęs su teciu nuvezem i globos namus nes vis del to tai buvo veislinis shuo ir gal kazkas jo ieshkojo Nekaltas ir kai vezem visa kelia verkiau nenorejau jo atiduoti…Ne kai atvaziavom visi shunys pradejo loti…Nustebęs bet jie buvo tokie grazus…visu akytes zibejo juk kazkas atvaziavo gal jiems pasibaigs kancios tam narve gal ras sau sheimininka…buvo viltis…Nustebęs to shuns likimas nezinomas…tikiuosi jis dar laksto kazkur su sheimininku Nekaltas kai pas mociute pastipo shuo mes po keliu savaiciu vaziavom i tuos pacius globos namus pasiimti kito shuns nes liudna buvo be shuns Taip ir pasieme mazyty toki Laimingas oj kox jis grazus ApkabinimasApkabinimas maziukas pukuotas Cha cha ir labai mielas ir iki dabar jis dar pas mociute Cha chaApkabinimas seneliu labai labai mylimas kaip ju vaikas Cha chaApkabinimasBučkis

jei rashciau shuny dabar neatiduociau i globos namus…buvau per maza…ir nesugebejau pasiprieshinti tevu…ir ju itikinti…dabar kai prisimenu yra didele nuoskauda…netgi kalte…Nustebęs

Blogai

tu asilas ! Piktas