Beatbox'az... tai jau populiaru?

Yra Lt geru beatboxeriu,tik lietuviai palyginus neseniai tai atrado ir dar tobuleja (; manau kuo toliau tuo labiau ysilies y muzika (; GeraiGerai

tai jau taip!!! shiaip gerai kad kolkaz undergrounde sedi, tegu gerai ruoshiasi…
o tada…DUOSIM GARO!!!TaipGerai

Shitas daleekas populiareja Nekaltas vnz vienas klasiokas varo ta beatbox’a kiekviena diena … ir neblogaj jam gawnasi Nekaltas

G

Man beatboxas patinka ir su lajku galbut atsiraz daugiau besidominchiu juo. Bet viskam yra savaz lajkaz Mirkt
Peace Laimingas

Kiek girdejau J.Timberlake moka gera beatboxa pavaryt Nekaltas

jo…J.T moka neprastai!!!
ash ir manau kad po kazkiek time’o beatbox’az taps populiaruz ir lietuwoj…
tik kyla klausimaz…ar kai jiz buz labai populiaruz…ar neatsiboz zmonemz ir nedings susizawejimaz…
nu welniaz zn…

joa beatbox`as jega!Gerai vienas draugas tikrai neblogai pavaro ir visai linksma kai sedi kieme ir trooksta muzikos tai jis mus palinksmina!ApkabinimasLaimingas

Man beatbox’as tai žiauriai patinka Gerai

Tai nera populeru, bet zinoma. Taciau tai vis labiau plinta ir tikrai greitu laiku daugelis nores ta daryti, bet jug tai sugeba (kokibiskai) atlykti tik vienetai. Tai dievo dovanaŠypsena

Ka jus. Aisku populiaru!!! Na bent jau mano tarpe Juokiasi Kai nelabai yra ka veikti BeatBox’as tikra pramoga. Pasileidi koki gabaliuka, pasiklausai ritmo o paskui atbytboxini ji Mirkt manau man visai neblogai sekasi, jau apie metukus treniruojuosiDrovusNekaltasCha cha

Tai davai įrašyk savo bumčinimą ir kur nors į FTP įmesk. Cha cha

hmz… lietuvoje net ger beatboxininku neraNekaltas… wat kai kazkada per viva klausiausi, kaip beatboxino spyrses gabala “i’m a slave for you” tai buwau apsalusiApakęs… wat ten tai nerealu… o pas mumis tai netgi forsai ismoko ta pati parasciausia byta ir waro…:v… def one wisalaik ta pati per ta pati mala…Veee… o dar wienas tokis yra… nznau kas jis tokis… tai wat gal wienintelis neblogai beatboxinantis…

man ir patinka Taip beatboxo meistru zhinoma yra Lietuvoj Kietas bet perspektyvu jie chia neturi (in ma opinion) Liūdnas

jo…beatboxaz jega!!!
zjb tie zmonez kurie moka daryti beat’a!!!shaunuoliai…
gaila mano tarpe tai tokiu nera!!!
faina kai xebroj tokiu yra,ciuju laaabai linxma buna per kokiuz toosuzzzŠypsena

Man irgi GeraiGirtas

Jo, turiu viena drauga kuris moka beatboxint, tai is ties faina, eini ir beatboxina Cha cha

jo…nepraeina ne wiena diena be beato!!
zinai…jei reiktu wykti i negywenama sala reiktu imti toki drauga…tai bootu 2 in 1!!!ir xebra ir muzoonazzCha cha ane?
tisiog shelsmazzCha cha

pagrinde dar undergrounde bet taj pujku…Laimingas wezhanchiaj wejkia! bus populiarus ir atwiroje wisuomeneje kajp ir kox rokas,pop???ir…beatbox’az Šypsena bus kam ir nepatix bet dabar taj unrealTaip set faster…Tūsas

TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaipTaipTaip

beatbox’azzzGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Klausytis ir man patinka, bet jei reikėtų užsiimt tuo tai nelabai norėčiau Šypsena Daug laiko atima o beto rūkau Šypsena O tam dalykau reikia gero kvėpavimo, spec pratimai Šypsena
Na anyways pasiklausyt liuks Šypsena