BC Kauno Žalgiris

http://www.15min.lt/24sek/naujiena/europa/fiba-kuria-blizgancia-europo
s-krepsinio-cempionu-lyga-874-538605

Nekaltas

Dawai nustojam svaigti Apsvaigęs

nu judejimas zalgiry ir kokiam kitam lkl klube, tai kaip diena ir naktis skiriasi. as garantuoju, kad ir latviukas siauliuose ne prasciau judetu Labas na bet nepradesiu viena po kito pavydzius mesti, kaip buna

tai tu į stats žiūri kaip rodiklį, aš matau kaip juda vaikis ir kad drąsos netrūksta, o su Čižu lygint tai Cha chaLabas

JuokiasiJuokiasi

cia rodiklis kame, kad toj issukio taurej varo, ar kad lkle stats stampuoja? tai ko cia su tais dambrauskais prasidet, reik vel susigrazint cizauska, anas stampuodavo vos ne trigubus dublius lkle ten lietkabely atrodo po z

gali būt, bet tai visgi?

nu ir nusnekejaiBlogai

Kokia situacija su Dambrausku? vis skolinamas ir skolinamas, tai kokio ilgumo sutartį turi su tuo rytu?
Vietoj latviuko oi kaip susigadytu Kietas

Gavau savaitgali dovanu. Bet dar neatsiverciau. Šypsena Pristatysiu, kai perskaitysiu. Dabar skaitau apie Saba Šypsena

Cha cha

https://www.youtube.com/watch?v=tAR6k7oUjVc

Pavargęs da nu nafig.

jei sutartyje nurodyta, kad be žaidėjo sutikimo negali jo kontrakto perrašyti kitai komandai px kas man geriau, viskas turi būti daroma pagal kontraktą Mirkt Nesakau, kad taip yra, bet gal tikrai Seibutis LABAI norėjo būtent į Žalgirį ???

Labai lengvai ir greit susiskaito, bet siaip verta. Idomiu detaliu yra, pvz kaip jis pries isvykdamas i jav dar su zalgiriu dalyvavo kazkokiam turnyre ir pirma karta pamate Einiki, tiesa visa trukusi ir vos ant koju pastovinti bei stirpiai veluojanti i autobusa Cha cha

Taip uzvaziuota ant Stombos lyg nieko nelaimejo jis, nors as kaip tik atsimenu, kad pergaliu buvo ir visi sake, kad tai todel, kad stomba leido siauteti JD. Zodziu buvo pergaliu pas Stomba - net iki top 16 gi istempe.
Kas nezinotu to ir paskaitytu, atrodytu, kad dar prasciau uz zuroso pagal pergales gavosi Cha cha

Nusimato puikus oras penktadienį arenoje Cha cha

Per para parduota ~1600 bilietu Gerai liko 1954. Kiek atsimenu per pastaruosius pora sezonu tik pries Real tebuvo virs 14k susirinke. Sikart bus daugiau.

http://www.krepsinis.net/naujiena/s-jasikevicius-apie-keistus-s-stombe
rgo-taktinius-sprendimus-nesuprantama-i-zouroso-atleidima-ir-biciulyst
e-su-g-krapiku/255627

Turit kas nusipirke? verta prigriebti?

Nu jo taskosi pinigeliais .Ka jiem cia niekingi 300k

Erwin Dudley is getting $800,000 as practice rotation man for Darussafaka. That’s $800,000. NOT FOR GAMES. FOR PRACTICE.

O jei sutartyje yra punktas apie tai, kad zaidejas gali nesutikti?
Xpoint, o jei zaidejas tikrai norejo i vaikystes svajoniu komanda?

bet kokiu atveju,PMO ir co padirbejo belenkaipGerai ir tuo paciu,bent man kazkoks vejas su turku poelgiu,ismest 300k,neturet Lt rinktines starto zaideja…o finale gausis kaip visada gaunasi turkams…nei laimes ka nei nustebins kazkuomJuokiasi

Galvojau apie tai, bet kazin kas siuo atveju bosas butu, isivaizduok tu moki 400K, kazkas siulo tau pasidalint po 200k ir pasiskolont zaideja, o zaidejas tau sako - bb tau tie 200k, as ten nenoriu eit, imk daug mazesnius 100k ir duok mane ten kur noriu. Nekaltas