BC Kauno Žalgiris Žalgiris 3:0 Rytas / LKL čempionai!

Koks Pangoso kontraktas? Gal perkam atgal? Cha cha

biski atmintis slubuoja pas jus Cha cha

https://www.krepsinis.net/naujiena/italijos-klubas-atmete-zalgirio-pas
iulyma-del-izaidejo-isigijimo/258585

Pas Sara radare dar buvo, kai nezaide dabartinio gero krepsinio. Vietoj Wolters iskart. Bet, kad didele tikimybe, kad Lukas gris.

Buvo ir pas mane tokiu minciu apie sita. Tik kazkaip man rodos Sarui imponuoja aukstesni izaidejai.

Bet tai irgi fanai- tipo nebuvot pasiruose moket BET KIEK kad dabar verkiat?Cha cha

Ir lyg tyčiadabar skaito šią temąCha cha

Aš irgi permokėjau. Parašiau. Bet turbūt atrašys labai negreitŠypsena

aš pokolkas savo jėgomis vartausi, bet bandyčiau šitą:
https://banga.tv3.lt/lt/2user.show/65432-=(1920431630 Taip

kiek daug bus apgautų Blogai Nafig tuos perekupus.

Tu kaip susikompromitavęs moderatorius parekomenduok gerą advokatą, paduosiu Žalgirį į teismą ir prisiteisiu pinigus.

kolegai vienam tas pats buvo Taip Mokėjo 55€ Taip

Negali ribot pvz 4, nes as eilej vakar sutikau belekiek zmoniu, kurie atvare is kitu miestu ir perka ne tik sau, bet ir draugam ar giminem tuo paciu. Cia butu nesazininga tokiu zmoniu atzvilgiu

Jau pilnas skelbiu.lt perikupu ,i 3auksta po 90e stumdo…koks garantas ,kad tik tau vienam parduos ta bilieta Ne

Rašo, kad jau išpardavė viską. Apakęs Kas nenusipirko dabar belieka tikėtis, kad kažkas iš abonementų nenusipirks Nekaltas

[quote]
Dommas ra:
ko jus cia piktinaties…pirmas aukstas gi beveik visas vien abonimentai, todel ir nera ten pardavime bilietu Drovus

Abejoju kad kuris nenusipirks,o parintis yra del ko ,20 metu palaikai komanda ,eini net tada kaip siknoj sedi ,i visas eurolygos varzybas ,jau abonimentai du butu iseja Šypsena (siemet neisejo abonimento nusipirkti ),o cia is pazystamu rato visokie Glory hunter kur net sudeciu nezino ,ramiai nusipirko kazkokiu mistiniu budu…

Tai visuotine prekyba prasidejo. Siaip ka girdziu is aplinkiniu, ir kas man nepatinka, tai kad labai nemazai pirko sau ir pardavimui - tipo, dar uzsidirbsim, matai kiek norinciu. Nu ple… galetu ribot viena ten ne daugiau 4 bilietu ar smth, bet tas uzsidirbinejimas man neskaniai atrodo.

ko jus cia piktinaties…pirmas aukstas gi beveik visas vien abonimentai, todel ir nera ten pardavime bilietu Drovus

"Taip pat norime nuraminti nerimaujančius – šiuo metu nupirkta tik labai maža dalis bilietų (neįtraukiant abonementams rezervuotų vietų), tad jų tikrai bus, kai prasidės visuotinė prekyba."

Sita vakaryksti sakini prisiminus dabar pirma mintis galvoje -eik jus nx …

81 eur atsinaujinantiems su abonementu, o 99eur jei be sito laisva vieta jami. Nebent kazka sistema sumaise Cha cha

tai panasiai ir bus nes kitaip nenusipirks Cha cha be abonimentu ten lieka 7k~ vietu, i viena vieta desimtys+ norinciu, del to ir dabar ne visi nusiperka

Nu tai tada Saras tik ir laikosi savo kedeje iki kol Kurcio himkiai neismes Kietas

Kaip suprantu jei Zalgiris laimi viena graju ir … visi palatkese saloje gyvensit prie kasu ? Juokiasi