Battlefield Vietnam,reikia info

sweixLabasMirkt
kaip laikaisi, SVD???Nekaltas-kada mohaa žaisi,gal įstojai į [B.o.B.]???

Labai ačiū,tiko kodas!!!!!!Apkabinimas
Alus
TaurėTaurė
MoterisMoterisMoteris
AlusAlus
Taurė

labas,laikaus gerai,jau klane as,siaip zaisciau kad ir dabar,tik i serva nesijungia man ta

Šypsena

turi jungtis…bandyk dar ir dar,kol prijungs,taip ir man dažnai būna,OK???
p.s.tik kai būna pilnas servas,tada ir nejungia,bet taip retai būna-bandysi jungtis,kol prijungs???mane pvz.,kai kada iš 5-6karto tik pajungia,o šiaip tai man į mail’ąLaiškas rašyk,jei kas nors,OK???Labas

ok,man ten nei i viena neduoda serva jungtis,matyt is mano kompo kazkaip netaip,zesiu dar Šypsena

visai inete negali žaistiLiūdnasApakęs???

dėl battlefield crack’o-atsisiunčiau žaidą,emuliavau,instaliavau,bet kai paleidžiu-prašo originalaus CD,ką patartumėt???ačiūLabas

jo,negaliu
Žliumbia

perinstaliuok iš naujo žaidimą,tik atsisiūstų mohaa pachtų neištrinkLabas

jau galiu prisijungt,ner zaidzianciu,jei neturi ka veikt,prisijungt,paduelinsim Cha cha

OK-ateinu,iš kart dabarLabas

JuokiasiJuokiasi Juokiasi Juokiasi kas tau sake ,grajinau nieko ten ziauraus ner

Na man asmenishkai orginalus BF labiau patiko, nes mapai jeginiai (ypach tie kur buvo dykumoj Gerai)

zdarovaLabas arta 101,sena chebra renkasi!!!Apakęs,mes gi žaidžiam inete latviškam serve mohaa,aš iš [B.o.B.]Šypsena

o Vietnam neoriginalusCha cha

o sveiks sveiks

tai nardai čia dažnai???Mirkt

jo daznai bunu bangoj

as is nuomos pasiemiau rusiska versija tai ner bedu nereik nei kreko nei cd key

aš tik “medalį” žaidžiu,bet kai nėra ineto,tai EA firmos apie karą palošiu,BF,BF Vietnamą dabar bandysiuNekaltas