Batraisciai

neatsimenu, bet uztat prisiminiau, kai pagaliau pavyko pasiekt jungikli, kad tulike sviesa uzsidegtuLaimingas oj laimes buvo Laimingas

he… o ash prisimenu tuos laikus…Šypsena Gal buvo kokie 3-4 metai vaiku darzheli. Kruti laikai buvo… Ir atsimenu kaip ishmokau uzhsirishti batus prie savo spinteles ish pradziu su dviem kilputem, o po to jau su viena… ar kaip ten tas rishimas wadinas ?! Šypsena Zodziu, buvo labai smagu ir kelnes pilnos laimesCha cha

nemokedavau uzsiristi tgai arba tevai uzrisdavo arba batus su lipuskem pirkdavo…Pries einant i mokykla tetis pasake nori parvesiu labai krutus kedus,bet jie su raisteliais.Tada pazadejau kad ismoksiu ir kai parveze jau mokejau susiristiŠypsena

O as deja neatsimenuNežinau

NeprisimenuŽliumbiabet per migla kazka prisimenu kaip kaspina mokiausi uzristi, kai ismokau, net seneliui pilna galva kaspinu pririsau, bet kartu su plaukais, tai vargsas tubut daug netekoCha cha

Hmz na tai jei visi atsimenate ta diena (isskyrus kitus) tai tikrai atsimenate kaip ir uzsiristi batus Šypsena tai jus man atsakykit kodel dabar pradejo daugkas vaikscioti tiesiog suvarstytais batais o ne su uzristais argi tai jau tampa mada?man tai asmeniskai rodo tingejima ir nerupestinguma

Neatsimenu Baisu bet labai anxti, nes aplamai esu imli, kai mane kas nors ko nors moko Apkabinimas po to visiem draugam darzely raishiodavau, atsimenu dar ne vienas nemokejo, kai ash mokejau Liežuvis vo tejp!

turbut suaugus ir labaj kieta Cha cha

vat, o as tai galiu pasakyti, kad tada ejau i pirma klase…ir turejau tokius grazius melynus batukus su dar graziasniais raisteliais…Laimingasir vat tada man tetis parode kaip reikia atlikti ta nuostabu vejxma t.y. uzsiristi batukus (basutes uzsisegti as ir ankscew mokejau Cha cha)…taigi bandziau daug kartu (jus nemanykit, kad cia tox lengvas darbas Nekaltas) ir pagaliau man pavyko!!!taigi nuo tada moku uzsiristi batus…Liežuvis

,.ne, sito nepamenu… bet uztat atsimenu, kai pirma karta istariau raidele R ., tai visa diena burzgiau… rrrrrr…rrrrrrr… ziurekit… klausykit!..rrrrrr…
Juokiasi

Atsimenu, kad pirma syki rishti bantuka ishmokau su raishteliu nuo liemenes… Buvau labai laiminga Laimingas

neacimenu…Nekaltas

hmmm…mazdaug atsimenuŠypsena
man rodos,man buvo gal kokie 5metai…as buvau kaime su seneliais ir ten kazkaip risau,risau tuos batus,ir uzsirisau!uoi,kaip as tada savimi didziavausiTūsas…bet paskui,gal po kokiu 20 min.paskambino mama ir pasake kad musu suniukas Benas numireLiūdnastodel mano dziaugsmas buvo pritemditas…

Oh tu velnias…neatsimenu Nekaltas Nustebęs

Ooo…kada pradejau juos uzsiristi tikrai nepamenu…bet tevai teige, kad paskui visa day juos risinejauŠypsena Šypsena Šypsena

siaubas…geda sakyt,bet neatsimenu…

aha prisimenu labai didziavausi tuo ir visiem gyriausiCha cha

hmz…
neatsimenu tos dienos Ne bet turbus savimi didziavausi Šypsena

labaj geraj atsimenu ta diena… drauge ishmokino Mirkt

NeacimenuNe Gal darzellio pabaigoje??? Nes ai buvau kokiu 5 metu darzelyje tai vienos tokios drauges prasydavau kad uzristu man batusJuokiasi