batoncikas i kolekcija

nepigu, zaraza. Labai nepigu. Bet kaip Tips ir rašo - patinka ir imk Cha chaNakčiau - mano juodas sedanas buvo Kietas

ubagss, tai gal čia tikrai kanadietiškais tugrikais, tada kaina koreguojasi šiek tiek į protingesnę pusę, bet vistiek Pavargęs

Tips, jo, AT. Moteris žiūriu TP, pažįstamas pasiūlė. Šiaip labai geras variantas, bet jaučiu per brangu bus pirmai auto, tai atsisakysiu.

Klevo lapams šeip reikėtų duoti tricilindres čkodas ne galinges kaip 45 kw. su greičio ribotuvu 70/90 mažiau gal traiškytųsi. Toyotos vadylai irgi smagu, ramiai atsargiai važiavo, atskrido dalbajobas. Primetu save su vaikais važiuojantį ramiai ir matant parskrendant kregždutę, bbd. +3 lavonai už kapoto pasilieka. nu nafik

diesel1 šaip gal mano Moteris įdomu butų (kiek įdomu golfas gali būt) jei permestum pasiūlymą, o tai žiūri dabar legsusus visokius Cha cha

golfas gera investicija, važinėji o jis brangsta Mirkt))

Pries 20 m. irgi neiseme posukio ir tris vaikystes draugeliai aTa, tiesa ketvirtas liko gyvas.

JZHS o primesk niekur nevažiuoji, sėdi namie ir gauni skambutį, kad 2 dukrų nebėra per kažkokį degradą Angelas

Tips, jo, ir kaltininko irgi nebėra… Kažin, kiek jaunam proteliui daeina pasakymai, kad nesėsk į girto vairuojamą mašiną. Manęs sūnus klausia, ar nelakstydavom mes. Sakau lakstydavom, kaip be to. Bet bent jau aš jausdavau ribą, bet taip, kartais gali kortos sukrist, kad ir nuo šaligatvio krisdamas užsimuši…

golfas visada buvo geras pirkinys, pries 20 metu, pirkdavom, po 2 metu uz tiek pat parduodavom, jeigu aisku dyzelis, ne koks TD o net TDI!!. nors as ir uz TD 2004 pirkau 2300 mokejau ir 2006 uz 2250 pardaviau. (ratus sau pasilikau) Laimingas

o tai mondeo niex zmogui nepasiulysit? vis vagenas ir vagenas…

Turėjau 20V Q 2,3. Buvo privargus. Nelabai važiavo, per sunki. Persėdus į civiką, atrodė kaip į kartingą įsėdau. Na, nėra ko norėt, man rodos bent 0,5t lengvesnė. Jei reiktų rinktis ar tokią Q ar e30 325. e30 nedvejodamas.

Tricilindrį mondeo priešui siūlyk o ne forumiečiui

fb.watch/cCyeFJCsaU/ Juokiasi Juokiasi Juokiasi

bulka už 30k Žliumbia Juokiasi Juokiasi Juokiasi Užsispyręs Juokiasi

youtu.be/ErUXAzhl2Vw?t=575akim matau kasdien tai, bet galva nesuvokiu Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kelintą valandą jis baigia lakt, čia per pietus?

youtube.com/watch?v=Ma920dw4CpY

vm.tiktok.com/ZMLpaKgvk/Ne daug truko iki premijos JuokiasiRemigi Cha cha

tik spėjo iš darbo pareit Cha chayoutube.com/watch?v=9zCJ_jYcx5k