Batonas

Jei valgau batona (o tai buna labai retai), tai su pienu ir uogiene ir jis butinai turi buti minkstas…

neperku isvis batonu… dazniausiai jie buna kaip guminiai, ir saldus… is ju nei sumustinio nepadarysi… perku kvadratine duona… SEIMOS pvz.

aš irgi Taip

perku ivairiu firmu-raikyta

batonai yra BLOGIS, batonai visiskai nenaudingi ir yra tik tuscios kalorijos, geriausia pamirti kad toks daiktas isvis egzistuoja siam pasauly Taip

bet siaip perkam raikytus butinai, ir kad pamaigius tvirti gan butu, ne oriniai Cha cha. Gardesio normaliu yra Nekaltas

Perkam Maximos kepta.

paprastai batonu pas mus seimoje niekas neperka, perkam Alytaus "pyraga" - pynute. neispusta, ir skani. kai jau broliui ji atsibosta, ir jis pakelia shuma, tai namuose atsiranda kox batonas.

Sviezia ir raikyta

swarbiausia shwiezhias…Niam niamtada swiesto su karotinu ir saldzhios arbatos…Niam niamNiam niam

Dabar duoninej guli vilniaus duonos "pusryciu batonas".siaip perku ta,kuris svieziausias, nera didelio skirtumo. karatais pasimegauju is Norfos svieziai keptu Niam niam laisvai suvalgau visa be nieko Laimingas

man labiausiai patinka "Baltojo pyrago" batonai ar sumuštinių duona.

Man kaip ir temos autoriui - labiausiai gardesio produkcija ir dar baltojo pyrago. Siaip aisku svarbu kad butu raikytas.

pastaruoju metu labai skanu "baltojo pyrago" raikytas Niam niam nors siaip batono nelabai valgau

As tai dazniausiai perku is IKI ilga batona, ta ipatingaji toki-jis man labai Niam niam, arba koki tais raikyta. Siuo metu pas mane "Baltojo pyrago", skanusGerai!!!

Seimos, nes jis didelis, nebrangus ir skanus (ypac sviezias) Niam niam

"Baltojo pyrago" visi gaminiai labai skanus, bet atrodo tera tik IKI parduotuvese. Ar klystu?
O siaip pritariu HELLION kad batonas - tuscias maistas, absoliuciai jokios naudos, uztat renkuosi geriau juoda duona rugiu-kvieciu, su ‘cielais’ grudais. Batonas nebent prie slapiankes su agurku, is bado…

Man tai visi skanus, bet ne ypac daug Ju valgau. Svarbu, kad butu shviezias.

Nezinau is kokio tu miesto, bet bent Kaune yra kelios tokios parduotuves "Silas" , tai jose lyg yra…

As maximoj kazkokia perku… o siaip dar megstu prancuziska batona bet valgau labaj retaj ji…