Banguojančių > 1000 - bangavimui šakės...

na jei nera serverio,ar bent jau neturetu but sustabdyta nauju nariu registracija?

Kai banguojanciu per 1000 - net nevargstu, tausoju nervus Cha chaCha chaCha cha

Jazaw,kaip letai juda Banga Žliumbia. Kokius nervus reikia tureti PiktasŽliumbia.

na manau bent keliom dienom passinu narsyma bangoje dienomis,nes banguoti neimanoma.
Nors cia grazu ir spalvota,teks panarsyt news’uose.

ir dabar vietomis stabdo
809/1189

Jo, po 3 valandos pastoviai ***** pradeda vartytis. O Banga matyt laukia vasaros, maziau banguotoju bus.

603/863
Cha cha

Zakas, baik juokus Mirkt

Kalba eina ne apie šeštadienio bangavimą ir ne prie 603/863 o kai virš 1000, o kas dėl interneto, - plavali, znajem. Juolab kai būna su kuo palygint.

apie ka jus cia?

apie tai, kadletai internetas jum veikia?
man tai ne

PAS MANY IURGI LEWAS NEREALIAIBlogai o kai bangta tai isvisLiūdnas

Zmones,o gal stabdo ne Banga,o jusu internetas dabar 603/863 sedziu prie 384Kbps linijos(vienas)viskas vartosi zaibiskai.

dabar apie 800 sukasi, tai dar visai normaliai, bet i profailus uzheiti tai uzhlaikymai tokie neblogi sakyciau… o kai 1200-1400, tai aplamai kaip gprs’as…

o pas mane lievas netas tai priptratus kad visada letai…

dabar tai normaliai bet vakar tai re3ukejo laugti ilgai kol atvers puslapi


Suda Baisu parasysiu kaip tikras litovcas(autorius nezinomas,naudojama daznokai) "Ai,matyt "pasikele " ten Bangoj" Cha chaCha cha

Prasyk garsiau Nekaltas Matai, kad negirdi Nustebęs

Alio ,ten BANGOJ kas nors girdit ?NekaltasNekaltas bent judesy padarykit kad neismire,zmones gi klausiaŠypsena

Ir tame tiesos yra Cha cha

[quote]murrr rašė:
Nu va kelios mimutės kaip laisviau vartosi … ale pirma … siaubaz kas buwa…
vistiek, kuo daugiau serverių - tuo geriau, ania, marciux MirktDrovus
[/quote]

Man tai visą dieną gerai vartėsi.Taip Per pietus lietrytis koks tai pridusęs buvo.Blogai

Daugiau serverių - daugiau hemorojaus.Cha cha

Nu va kelios mimutės kaip laisviau vartosi … ale pirma … siaubaz kas buwa…

vistiek, kuo daugiau serverių - tuo geriau, ania, marciux MirktDrovus

Tai kad normaliai.Taip Tik į profilius užeiti kiek sunkiau.Nekaltas