Bangučių preparavimas,egzempliorius-"banditka"

Zmoguti,tu dar manes nepazisti,o jau nuosprendi pareiskei… Drovus Drovus Drovus Cha cha

man visi zmones labai faini, kai kurie turi savo durdoma susikure, kai kurie ne, taip smagiau gyventi … Mirkt

Siuo atveju,si durdoma sukuriau tikrai ne as Drovus Ne Ne Ne gerbiamajam Ni arba nera ka vekti,ir jis mano pagalba bando kelt sau reitingus Cha cha Cha cha arba labai jam uzkliuvau,kad net kaip pavyzdi,savo laboratoriniam darbui paeme Nekaltas Nekaltas Nekaltas Pavargęs

banditka Labas tu nesijaudink, mafijos niekas negali nuskriaust Kietas

…mafija Juokiasi JuokiasiŽliumbiaJuokiasi JuokiasiPavargęs

joo Taip tu Juokiasi-> Ne beja, nuo Sopranu puses Girtas

banditka-turi didžiuotis,nes papildei mano itin retų BITĖS+ egzempliorių:eminemės,mejlės,zujkės pujkės ir neringap kolekciją-dabar tu žvaigždė ŽvaigždėCha cha

Smileja,nu jo tikrai ,brangioji Cha cha Cha cha Cha cha tik manyciau jau laikas sugalvot jai pavadinima… Nekaltas Nekaltas Nekaltas isnykes mus sukompromitavo,pavadines vistomis… Piktas Piktas

Ni,aciu labai, bet man toli grazu iki ju…tad Oskara gali sau pasilikt,tavo ego jis pravers… Taip Taip Taip ir tokios garbes buti tavo zvaigzde,man nereikia Liežuvis Liežuvis Liežuvis Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Ką reikšia “preparavimas” ir “egzempliorius” Cha cha?

Taip taip… as esu pilka pelyte… Liūdnas Žliumbia Na kas nors, atkreipkit i mane demesi. O tokiu akipleshishkai kukliu, atleiskit uz pavartota zhodY - Pindu, niex nemegsta. Taip, kad bukit brangioji sawimi, bukit. Taip Gresia izoliacija. A jei kas nepatynka, rashyk pareishkima ir ***dink ish darbo, o tai kas nors dar ir invaliduma ishrashys… Cha cha

na va … (Ni) matau veikia kaip st**id user detektorius Cha cha

vaiku darzelis…vienas numeta kokia nesamone,o kiti uzkimba…visi mes kazkiek ciochnuti,todel nereikia brukti egzemplioriu ar suvedinet saskajtas viesai

Progai pasisky**liawot rimtu priezhaschiu nereik. Mirkt

Pasiskyliavojam Drovus Juokiasi?

ka tai reiskia? idomus zodis ir is kur tu ji gavai??? Cha cha

Iš savo durnos galvos Juokiasi, iš kurgi daugiau Liežuvis

ejekuleišion. Litowskai (Ni), kastuvu į nugarą ir klausimų niekam nebekils. Taip Gerai Laimingas