Bangos žvejų klubo spiningavimo varžybos 2005'

zodinio sutikimo neuztenka, o kas pasirasys po kiekvienu punktu ??? Juokiasias taip pat sutinku Taip ezeru kol kas neisduosiu Juokiasi reikia pagalvoti Nekaltas

Uzkabinus tinkla, apie tai reikia pranesti organizatoriams ir netraukti jo paciam. Si punkta reiktu keist. Bo kas is to kad pranesi organizatoriams jei jie vis vien nieko negali padaryt. Reiktu pranest Dar321, Jeruzalei Taip

To Diabooooliq Antroj zinutej po taisykliu pradek registravima. Ir temos pavadinime irasyk dalyviu registravimas. ???

jo jo o 3 zinutej kiek vienas zvejux gali prie saves turet Alus cia manau turetum atsizvelkt i kuno mase o kalaboku klubo narasam apribojimai neturetu but taikomi Cha cha Juokiasi

siūlau tris etapus daryti upėse. Kam reikalingi tie elektrėnai

  1. Pritariu del upiu / siulau Sheshupe Mirkt2. Neuzhsiminta apie echolotus ???3. Zhv.bilietas ir leidimas - du skirtingi dalykai. Leidau sau kitiems metams isigyti pastaji, kadangi balu sarashas mane pilnai tenkina Nekaltas

upes Gerai tikrai idomiau uz ezerus, aisku, kai daug dalyviu ir upe nedidele, tada Blogai, bet siaip tikrai galetu atsirasti kad ir neris, sventoji (galetu pasireiksti sapalu salaciu megejai)

sutinku,noreciau dalyvauti Labas

jau nuspresta,kad nieko nekeisime ,o prie esamu etapu pridesime naujus du Taip Man irgi tinka variantas : upe + telkinys arciau Kauno( vien tik del kaunieciu zveju patogumo Mirkt )

Nu tai as dalyvauju jei bus varzybos sekmadieniais. As manyciau ,kad galima dviese valtyje but,bet rezultatas dalinasi is dvieju.Nesvarbu kokio dydzio zuvys,bet ju svoris vistiek dalinasi is dvieju.Siuliciau surasyti pageidaujamus telkinius apie 20.Ir balsuojam.Yr tokiu balu ,kur as gyvenime nevaziuociau,bet jei bus nubalsuota… As tik misliju,kad laiko dar yra ir kazkaip susimokejima reiktu daryt isankstini.O balsavimo del telkiniu gali balsuot tik susimokeje.

As noriu dalyvaut, bet turiu sulaukt etapu datu, nes bus kaip siais metais, ivyko Kiaulė desnis, visi etapai buvo kai man reikejo dirbt Liūdnas

jokiu dvieju zmoniu vienoje valtyje !!!apie tai jau nekalbam. Del sekmadienio/sestadienio balsavimai kitoje temoje. O vandens telkinius siulykite patys. Mano pasiulymas: dar viena setapa Nemune(tik kitoje vietoje) ir Luodyje Taip

jo,datas reikia kuo greiciau nustatyti Taip tik preis tai isrinkti 2 naujus telkinius,nes nuo ju priklausys ir datos Mirkt

Tiksliai negaliu pasiulyt, bet kodel neitraukiama uztvanka, aisq ne Kauno marios ar pan. kiek mazesne, bet, nemaza bala, vistiek savyta gamta ir salygos Nekaltas

As aplink Kauna nei vienos padorio balos nezinau Ne,kad negeda butu Vilniecius pakviet Mirkt

Jo Kauno apilinkes skurdokos balom, gal tik Kauno marios, bet ten kaip zinia ne kas daba Liūdnas

taigi sakei,kad zinai daug zuvingu balu Apakęs Apakęs

Dar papildomai Lusius, Galve ar Neri.

Nu a Nemunas ties Zapyskiu?A ko karjerai negerai?A Neris prie Ruklos vadakackes arba kitame krante kur upelis iteka?As ant visu tu vietu pasirasau.

A kodel manes neregistruojat? Piktas