Balsuokite uz R.Paksa

nervuoja mane vaikiskos diskusijos.
labai gerai matosi, kaip ziniasklaida jums smegenis pudrina, parodyk ka nors, tai ir priimsit kaip gryna piniga.
kai turesit savus verslus, seimas tada pamatysit kaip gyventi nelengva, ir kaip viska norisi keisti.
visiems labai gerai gyventi - adamkus - cool?, nesamone, blaiviai mastant ir truputi domintis politine situacija viskas labai akivaizdu, kaip gali zmogus valdyti sali nesutardamas su kaimynais, ir kaip galima sakyti, kad paxas nieko nenusimano, jei dar nebuvo prezidentu.
kas dar turejo galimybe ir pasitikejima buti 2x meru ir premjeru?

Man tavo nuomonė labai svarbi…

Na, tu nesinervuok, ramiai. Nors kaip tik Paksas su savo reklamomis ir pudrina žmonėms smegenis. Nenoriu keiktisKanda

tu cia tipo klaideles taisai? senbuve.

"Tipo" noriu parodyti dėl ko tavo nuomonė man labai "svarbi"

[quote]siamo rašė:
nervuoja mane vaikiskos diskusijos.
labai gerai matosi, kaip ziniasklaida jums smegenis pudrina, parodyk ka nors, tai ir priimsit kaip gryna piniga.
kai turesit savus verslus, seimas tada pamatysit kaip gyventi nelengva, ir kaip viska norisi keisti.
[/quote]

Ar bent žinai, ką Lietuvoje gali ir ko negali prezidentas? Cha cha Keisti jinai užsimanė…NekaltasVeee

o meru ar premjeru ar normalus Lietuvos pilieciai ji(Paksa) rinko?

maniau, kad cia diskutuojama, o ne klaidos taisomos.
to emily, tu savo textukus pasiskaitinek, gerai?

Nekaltas na man seip agitacijos nereikia ir uz Paksa as nebalsuosiu Girtas

o nenormalus? visi gudrus po rinkimu sneket, kas cia isrinko? kas taip balsavo?
bandos jausmas.

nebalsuosiu as isviso uz niekaŠypsena nes nebusiu cia sekmadieni Šypsena

Aš klaidų stengiuosi išvengti, o ne tyčia jų pridaryti. Tai kažką reiškia…?

reishkia!

1- piliečių mažuma;
2- manau, jis labai pasikeitė

Gerai

O kas tas R.Paksas???NekaltasNekaltasNekaltas

as irgi ne Juokiasi

nu ble, negaliu, sunervino. o kuom blogas jums tas Paksas (ne visiems aisku)?!
gal jis ir ne is geriausiu, bet uz amerikona Valda zymiai geresnis! bent jau ismano savo darba ir Lietuvos istroija zino, nes augo ir mate kaip cia viskas klostosi. o tas senis pensininkas atvaziavo is USA ir galvoja esas labai krutas ir protingas. Kanda
labai nenoreciau, kad ir vel jis taptu prezidentu, bet su musu zmonemis (lietuviai, taip lietuviai) ir ju morale (arba kitaip sakant protu) jis ir vel juo taps… Piktas

Taip, je, nors vienas normalus zmogus atsirado, visa esme yra ne agituoti.

Gerai