Balsavimas del temos "Linksmybez chat & pokalbiai visiems" statuso

Ne nors šiaip tai man Dzin… bet kadangi pirmoje žinutėje paminėta tiktai waperiai, o ne visi nariai (ir nenariai) tai ko mes kitokie? kodėl tik jiems nuolaidos taikomos? norės, paieškos kaip duonos ir susiras Liežuvisvsio!

**TAIP Taip**Tegul chatina… Mirkt

Taip Girtasnes man jokio skirtumo Girtas Gėlė

nemanote kad jau rejkia bajgi shiuos balsawimus ??? chia juk ne moderatoriaus rinkimai kad rejktu laukti puse menesio… nerejkia chia laukti wisu klubo nariu kurie apsilanko bangoje karta per sawajte…juk jie wiswien nemanau kad tures lajko toje temoje chatinti…taj wa siulau greichiau uzhbajgti… nezhinau kokia moderu nuomene bet ash manau kad taj tesias per ilgai

Effka, o tu del to patiri kokiu nors nepatogumu?

Yra nustatyta data ir nematau priežasčių, dėl kurių reikėtų ją keisti. Be to, tai būtų nerimta… Nekaltas

NE

lyg ir ne bet tiesiog nekantrauju suzhinoti kaip wisas bajgsis… wat…

kol vyksta rinkimai, ta tema ir taip gana daznai buna virsuje Cha cha

taip

Taip Šypsena Negi man gaila Laimingas

NE Juokiasi

Taip , tada gal visi joje floodins ir nekurs daugiau bereikšmių temų Nekaltas

įdomu, kodėl dar nėra rezultatų Nekaltas

jo…juk rinkimai turejo bajgtis shios dienos ryte…parashytas lajkas balsawimo pabaigos juk sausio 31d. 00:00 h. kazhkas neto… Cha cha

pamiršo Nekaltasarba dienose susimaišė. o gal labai daug balsavusių buvo, tai dar nespėjo balsų suskaičiuoti. Cha cha

Už tai, kad tema “Linksmybės chat&pokalbiai visiems” turėtų temos-skraiduolės statusą surinkta 15 taškų Už tai, kad aukščiau minėta tema NEturėtų skraiduolės statuso surinkta 23 taškai Nuomonė pareikšta, dauguma NENORĖJO, kad tema gautų skraiduolės statusą, taigi, klausimas išspręstas. Ačiū dalyvavusiems, sėkmės Labasseptima