BALSAVIMAS del foto albumo

Aš pasisakau, kad čia keistųsi kažkas Taip

Geriausia būtų iš visos tą albumą trint Taip
Ir mane prie už pasisakančių prirašyk Labas

trinkit =)

Man asmeniskai kartais visai idomu pasiziuret nuotraukas… Šypsena
Negi jis jums taip trukdo ???
Patys pasiziurekite ir manau pastebejot, kad kartais vyksta dideli komentarai nuotrauku, taip kad cia daugelis siaukiat, kad jo nereikia ir net neziurit, taciau man labai idomu kodel tiek daug bangieciu reiskiasi tenai …
Ir aplamai gana cia kelti del menkniekiu balagana, visose klubuose yra nuotrauku skyrelis ir niekas delto problemu nekelia …
Manyciau tema sia reiktu uzrakint !!!

p.s. Ir kaip sakoma, kam neptinka tegu ten neuzsuka…

na jeigu tie banai butu griezciau dedami tai ko gero tie patys "nuotrauku dejikai" nedetu savo nuotrauku istisai…Nekaltas nes kolkas mes turime kekis etatinius foto albumo pildytojus…Nekaltas

idomu …taip Taip taciau kai dauguma nuotrauku yra vieno atlikejo ar dainininko, tai koks cia idomumas? pamatyti zvaigzde is visu pusiu?
juk yra daug daugiau atlikeju nei apsinuoginusios daininikes…

Tai deda tu atlikeju ar grupiu nuotraukas, kurie yra populiarus … O beto juk niekam nedraudziama deti nuotraukas, tai kodel nepasinaudot tokia galimybe ir idet, tai kas kiekvienam patinka ?! Šypsena

Ash irgi pasirashauMirkt

uz Mirkt

swejki zmogajŠypsena dekim tokias nuotrawkes, kurios tikraj vertos, nematytos…ir, aisq, ne vieno atlikejo…juk tikraj neidomu komentuoti ta pati, per ta pati… ikiz…sekmes GirtasLaimingasGirtas

Man nemaišo taip kaip yra, juk paprasčiausiai nepatinka nežiūrėk visų, nu negi reik visas peržiūrėt??? O man tai nekliūna todėl, kad aš beveik jų ir nežiūriu Šypsena

Pavargęs aga ash uzejau y muzikos kluba viena foto.Paskui pasirasiau kaskokioj temoj grizau y foruma jau kita…Pavargęs
Ir taip toliau…NekaltasLabai nervina…Pavargęs

Kadangi as domiuosi tik foto skyreliu "Nariai ir meetai" manes nei kiek nejaudina visas tas slamstas del kurio jus vymdotes Veee Situacija beviltiska, banu visiems nesudesi, o zodziu sudrausmint irgi retai kuriam suveikia. Siaip tikrai Banga galetu daryti panasius apribojimus, bet tai velgi techniskai nera lengva… ai, jus kaip norit, bet as uz tvarka, taciau be konkreciu pasiulymu.

As uz.Net nebeidomu i tas fotografijas ziureti.O dar pasiziurejus i reitingus po plikos Britney nuotraukas pasidaro juokinga ir kartu graudu.Sad but true.Manau reikia kovoti su tuo ir bent kiek cenzuruoti.Nezinau, nes jau senai ten lankiausi, gal jau situacija pasikeite foto albume.Siaip ar taip- tvarka turi buti!

vat butent Mirkt situacija foto albume nebeaktuali kol i ja nepaziuri…
siaip ar taip skyreli "nariai ir meetai" reiktu palikt butinai, bet visa kita Nekaltas , gal tikrai reikia imtis drastisku priemoniu ir istrinti?..

As… TAIP. Uz permainas . Tvarka bus … Mes nugalesim Cha cha

Jeigu jau tiek žmonės norit permainų Muzikos klube, tai siūlyčiau kelti problemas dėl kitko… kad ir pvz klubo logo. šitą dalyką pastebi kiekvienas besilankantis klube. kiek matau daugeliui čia svarbu, kad kažkas įvyks naujo, o ne realios problemosBlogai nesakau, kad naujovės blogai, bet kažkaip juokingai(kad net verkti norisiŽliumbia ) atrodo kai žmogus gal pirmą kartą apsilankęs klube siūlo trinti fotoalbumą… ir dar kartą - nepatinka tai neikit ten, niekas ten jūsų nepasigesLabas aš vienas iš tų kuriam kartais patinka pažiūrėti kaip atrodo nauja britney šukuosena ar kristinos naujas stilius. dėl to aš tikrai neičiau į jų saitus ir neieškočiau nuotraukų kur kitur(kaip kažkas siūlo) man tai nėra tiek svarbu, tokiais dalykais nesidomiu, bet malonu kartais užmesti akį kai viską lengvai gali rasti čia.

hm…jei zmogus pirma karta apsilankes muzikos klube as…tai turiu tave nuvilti…tu labai klysti Nekaltas

ne tave turėjau omenyje.

na malonu kad nors tiek supranti Mirkt