Balandzio pirmosios rinkimai... Nepatingekite ir prabalsuokite...

Siandien matematikos mokytoja bande isdurti klase : Ooo, gandrai parskrido… Puse klases paziurejo per langa ir pradejo dirbtinai juoktis. Kvaila. ;>~ Tada as taip pat isduriau savo klasioke ;D durnele ;G O seip nieko ypatingo. Kaip visada: -Siand neebus lietuviu!! - Eik tu nemeluok ;D Nemegstu balandzio 1osios :confused:

As irgi… Nekaltas.

pasakiau draugeliui, kad Geshtautas maskvos neuzeme, nes nepanaudojo aviacijos! Cha cha

ai, as nemoku meluot. bandziau isdurt drauge, bet ta jau zinojo kad meluosiu, beto ir netinkamu metu norejau apgaut… tai va.

Aš nieko šiandien neapgavau ir manęs niekas neapgavo. Kietas

mane apgavo,o ne as Laimingas

nium su drauge kita drauge apgavom. pasakem, kad jos suo i gatve isbego, o ji pasileido begti jo ieskoti Cha cha bet siaip tai retai kada meluoju per balandzio pirma…

Mane apgavo tėtis,pašaukė tipo sako,kad draugė atėjo,aš nulekiu žiūriu nieko prie durų nėra ir nesuprantu,tai kur ta draugė…?O tėtis pro kitas namo duris išėjo ir žvengdamas rėkė: apgavau apgavau,su balandžio 1-ąja Cha chaPoto aš mamą l.apgavau,ji vos infarkto negavo JuokiasiGrįžau iš miesto,apsimečiau,kad esu l.nuliūdusi,mama klausia: -Kas nutiko? Aš: -Nieko,nieko… Mama: -Tai kas buvo? Aš: -Mama,pamečiau telefoną. Mama už galvos susiėmė ir net nusikeikė,pradėjo rėkt kodėl nesaugau ir pan.O aš juoktis pradėjau ir sakau: Su balandžio pirmąja Cha cha~ Žvaigždė~

upps!! nieko nejo Cha chatik tiek kad apsikejtem kabajs Šypsena

buchiau atidaves, bet shendien shulej atidaviau Mirkt

Kolakas rinkimuose pirmauji TUDrovus Apkabinimas~

Tu pirmauji taipat… Liežuvis Apkabinimas~

ash dar nieko nespejau ishdurt… :>

apgavau mama,ir mane apgavo tetis,bet jus visvien nesuprasit pokstu,nes jie susiije su musu gimine ir keliom durnom tetom…

nu mano gal ir nylabj juokingas bet vistiek Mirkt

nuo pat pirmos pamkokos isdurinejom mokytojus keisdamiesi grupemis ( pvz:. anglu kalbos A lygis nuejo i vokieciu kalbos A lygi , paskui susimaisem tai kad kiti i rusu perejo) poto tapati darem su istorija tik A lygis ejo i B lygi Cha cha o B i A Cha cha na tas pats ir su lietuviu kalba…taj per 2 pamokas perejom pas 2 mokytojas Cha cha ir kaip keista…kur tik nuejom…visur dave kontrus rasyt… Cha cha ( pvz is vokiecui,o tos kalbos as ne bumbum Cha cha }

Malonu Drovus

Per matiekos kontra ant lapeliu paijsem mokytojos sarzus,o ne uzdavinius spredndem ir parasem su balandzio 1-aja. boovo labaij patenkinta… kol nepamate musu darbu Juokiasi Lietuviu mokytojuij taij bandem dredus pinti bet jam nepatiko Juokiasi ir klaunaijs boovom apsirenge shooleij … Linksma boowo Taip

As isduriau bryta: -Eik tu sau koks bajeris buvo… -Niu kas? -Nepatikesi… Cha cha-Dawai, sakyk tik… -Zinai, varau su autobusu is shules… -Niu ir? -Ziuriu sau Gvidas(jo geriausias draugas) eina … Su merga, ha ha ha, rankom susikibe… -Negali but!!? Apakęs-Ne rimtai, ha ha… myzau is juoko… -O merga grazi? -Kazkokia blondine… ha ha -Ha ha, geras… -Ne nu rimtai… -Viskas, dabar Gvida vadinsiu “Kekshininku” -Eik tu… Paskui istariau “Su Balandzio 1-aja”… Juokes… Veliau isduriau mama: -Mama, aleik, kaip nervai im… -Kas yra? -Niu psdc… -Niu? -Nebeleis konkurse dalyvaut? -Niu… kaip susinervinau… -Niu virsune… Nege neuzregistravo? -nea… -Niu visai… -Aga… visai, balandzio pirmoji… Cha chaIr dar isduriau tokia pazistama: <vaziuojam autobusu> -Zinai, Rasa, koks bajeris buvo… -Niu? -Vaziuojam sau su teciu siryt ir sau ziuriu, boba su vyru kad baras vidury kelio… Sakes, tevas vos nepartrenke… -Sakes… -Eina sau, kai issigandau… Bet ir stovi vidury kelio… matyt, girti nerealiai… -Ha ha ha ha… kokie durniai… reikejo pervaziuot… -Nu rimtai… -Bet sakes, kokie lochai… Cha chaTai vat, isduriau 3 zmones, o mmane tik tevas Cha cha

Šiandien įvyko toks įvykis. Netyčia sudaužiau mobą šulioj, iš pradžių linksma tikrai nebuvo, bet vėliau su klasiokais juokavom, kad kai pasakysiu jog sudaužiau telefoną - nepatikės kol neparodysiu, visgi balandžio 1moji Juokiasi