badėt?

bet motoras ant 450h yra 3,5. tai matomai nuemė el pavarą ir paleido tą patį 3,5 motorą į tą IS’a, tik gal čia usa rinkai, nes autoweek.nl neduoda.

normaliai žaliukai stumia, pencininkai gauna stabilias pajamas ir nuo korona viruso visiškai nenukentėjo, bet išmokas dalina jiems GirtasO tas visas bemokslis jaunimas dirbantis maitinimo įstaigose ar nakvynės paslaugas teikiančiose įmonėse prarado belekiek euriukų, tai beliks aniem emigruot, nes persikvalifikuot ne visi turi noro ir jėgų Juokiasi

Kokie skaiciai tokio 3,5 is"o? 0-100? 100-200? Skaitau

Su tais pensininkais gerai pjauna, nors ka noret rinkimai arteja Apsvaigęs jaunimeli reikia remti, kad vel neteptu slidžių uz juru marių.

Rm, ISF 2006m, automatas, 100 jama per 4,8 Apakęsto 3,5 duomenų nėra, bet per 6 turėtų susirinkt GeraiIš esmės, 6 sec tai čia jau ir mocus kuklesnius pavaikyt gali. o kas žemiau 5, tai tikrai sport karas(man)

Su 330xd spakainiai galėtų tasytis tas 3.5i jei teisingai speji tas 6sekundes Taip

330xd tąsytis galėtų nebent su mano sixeriu Cha cha(6,8sec iki 100km/h)

Beveik sekunde praraja, lci 3xd ~6 sek, o kur dar rezervas dezes uzpdeitams ir čipsams. O tas lexus isf vien del v8 Gerai tik tiek, kad 335i su čipsais is linkomanijos duos kovos .

Pas RX450h variatorius stovi, todėl toks ir tūpas

nepagaunu apie 3.5L ar 5L? Nes jeigu V8 tai autoplius.lt/skelbimai/lexus-is-f-5-0-l-sedanas-2008-benz inas- 9923347.htmlPS 4.6sec

accelerationtimes.com/models/lexus-is-350

Rafi, kokie tie kuklesni mocai? Mano senas 1992 viencilindris parplys per 5.3 sek. ima. Tarkim r1 ~2000 į 3 sek. lyg telpa. R6 tokių metų 3.5sek lyg.

vabale, nu visokiu kukliu yra 600cc senuku 90-00 metų kurie tikrai nėra geriausios buklės o ir vairuotojai ne patys geriausi vadeliotojai. + yra čoperiai. nu aš su mersu penkialitriu, nors ir dusulys, bet pagainiodavau cioperistus Šypsena

Tai dar Jawa karalienė kuklesnis

jus tik neisisvajokit apie ISF’a v8 uz 5900 Eur, sitie amerikonai, turejo ir awd. 6s iki 100. The 2011 Lexus IS250 and IS350 look and drive like sport sedans, but they’re not as performance-oriented as sport sedans from BMW or Infiniti.

o infiničių sedanai orientuoti performancui? Apakęs

Tai koks litrazas to is350 amerikoso?

tai ir bus turbut tas pats motoras 3.5 lexuso, kur eina i gs450h, tik be el pavaros.

Tips Juokiasi Tuos tik ir tevaikyt su 6s Cha chaNa taip, 500cc koks GS ar CB nieko nepadarys, bet kad ir senesnis 600cc, koks CBR, tai vynioja su daina Cha chayoutube.com/watch?v=pUeEqI9W6hM

Kažkada seniai ant 99tų, turėjau suzukį banditą 400cc. Lupo nesveikai man ans, persėdus nuo jawos Girtas

Reikia pirkti kiniška automobilį, tada gal veiks. Cha cha O jeigu rimtai tai abejoju ar kas čia padės, nebent cu tars žodį. O ką sako www.gooogle.com? Nekaltas Manau tikrai rastum atsakymą.