<b>VKKlubas</b> pradeda veiklą

Šiaip tai jis Vilniuj šiandien buvo MirktPavardę ir aš žinau-Valčiukas,o daugiau jis pats parašys,kai galės Šypsena

hmmmmm tai kaip ten su tais grybais? kas tiksliai zino ka daryti???

Esu Šypsena Ir labai patiko Taip Tik norint toki soki pastatyti ir susokti, reikia be galo daug dirbti Taip Ir tinka tikrai ne visos veisles Ne

Esu Šypsena Ir labai patiko Taip Tik norint toki soki pastatyti ir susokti, reikia be galo daug dirbti Taip Ir tinka tikrai ne visos veisles Ne

[/quote]

Veisle tai veisleAš nekaltas Bet ash visada stebiuosi koks temperamentas turi butiTaip

hmmmmmm bet kaip uztat grazu paziuretiCha cha

Pavardė tikrai Valčiukas Kietas
Nebuvau kelias dienas prie dėžės prisiartinęs, tai ir nežinau kas vyksta Cha cha
Kaina be nuolaidos 100 Lt Kietas
Aikštelė aptverta, Žaliakalnyje-Magnus teritorijoje Kietas
Aišku aš galiu ir daugiau kauniečių prikalbinti dėl nuolaidos, bet apart IPO ten daugiau nieko nepamatysite Kietas
O, aš manau, kad ne visiems labai įdomu muštruoti šunį Cha cha Gal atsiras besidominčių ir kitokia veikla Kietas
Vilniuje,manau,irgi sureguliuosiu, tik laiko reikia daugiau-miegu tai aš Kaune Cha cha
Grybus ieškoti išmokyti labai paprasta, bet atrodo jau pėdsekystės tu savajį mokai Cha cha
Tik žinok-devyni amatai,dešimtas-pati žinai Kietas

Elementarus kailis pririškas prie valo Cha cha
Aišku, norėtusi tikro, kurtams pritaikyto, bet kol nebus totalizatoriaus, niekas nemerks tiek pinigų Liūdna

O giminaicio Tomo Vilniuj neturi kartais?
O pas ka Vilniuje bus? Gal jau yr minciuMirkt?

Greičiausiai tarsiuos su Zalecku ir jo kontora Kietas
O, dėl Tomo, tai tikriausiai ne Kietas

dar nemokau, bet ruosiuosi, seip grybuis (baravykus) idomiau manau butu ismokyti, juk ir nauda butuCha cha o del pedsekystes tai… kur as ja panaudosiu. tagi dar svarstau ka apsiimti mokinti. gal patartai Dziadass ka nors>?

Zaleckas tupi Lenkijoje- kelia kvalifikacija (beveik kaip ir atostogos). Normaliai dirbti turetu pradeti po Naujuju. Buvo trumpam tik atlekes, porai savaiciu, ir - vel i uzsieni.

joooo skaiciau didysis suo zurnaleCha cha

Vis tiek noriu, netgi elementariaiŠypsena. O dėl tikros coursingo įrangos, tai agitavau kurtų klubą ją įsigyti, bet jokių žinių iš jų tuo klausimu negavau. O gal, sakau, mūsų klubas užaugs didelis, praturtės ir nusipirks?Šypsena Paskui galima gi būtų nedidelius pinigėlius už treniruotes rinkti, už pažiūrėjimą, o ateity gal ir totalizatorius… Ech…

[Vis tiek noriu, netgi elementariaiŠypsena. O dėl tikros coursingo įrangos, tai agitavau kurtų klubą ją įsigyti, bet jokių žinių iš jų tuo klausimu negavau. O gal, sakau, mūsų klubas užaugs didelis, praturtės ir nusipirks?Šypsena Paskui galima gi būtų nedidelius pinigėlius už treniruotes rinkti, už pažiūrėjimą, o ateity gal ir totalizatorius… Ech…

[/quote]

atleiskite uz neismanyma bet kas tas Coursingas??? ir kas tas totalizatorius? coursingas man asocijuojasis su lenktynesmis, judejimu… o kaip yra is tikruju?

Na tai lenktynės ir yraŠypsena)
O totalizatorius - tai jau azartinis lošimas, panašiai, kaip ir žirgų lenktynėse, kai tas, kuris pastatė už greičiausiai atbėgusį, laimi pinigų. Tik čia mes kalbame apie šunisŠypsena

Jooooo, isivaizduoju, kaip apsidzhiaugs p.Arturas, jai pas ji ateis zhmones su pudeliaisŠypsena

Pudeliai iš senos pakštinių šunų giminės, taip kad be reikalo galvojama, kad jie tik gulėti ant lovos sugeba Cha cha

Aha, tiktai Zaleckui dar to paaishkinti reiketuŠypsena Nes jisai ishskirus vok.aviganio jokiu kitu shunu nepripazhistMirkt

Tada, manau, jisai nenormalusMirkt Taip
Gal tegu ir sedi Lenkijoj ir mokina tankistusCha cha

mes visi turime savo mylimas veisles,bet tai bendravimui netrukdo Cha cha
profesionalai nekreipia dėmesio į veislę,jie tobulina šuns teigiamas savybes ir tiek Kietas